comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray transfer haberleri: Umut Meraş, Badou Ndiaye (21 Temmuz 2018 Cumartesi)

21 Temmuz 2018, Cumartesi 12:04
Galatasaray transfer haberleri: Umut Meraş, Badou Ndiaye (21 Temmuz 2018 Cumartesi)

Galatasaray transfer haberleri bilinen isimlerin son durumlarıyla gündeme geliyor. Galatasaray bu oyuncuların transferinde hangi aşamada? Galatasaray transfer haberlerini sizler için derledik.

GS Transfer - Galatasaray transfer haberleri uzun süredir gündemde olan futbolcuların transferindeki son gelişmelerle gündeme geldi. Gazetelerde Galatasaray için benzer isimler yazılıyor. Günün Galatasaray transfer haberlerini sizler için derledik...
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Ahmed Musa, Jason Denayer (21 Temmuz 2018 Cumartesi)


Galatasaray transfer haberleri gündeminde benzer isimler var. FutbolArena'nın özel haberine göre Galatasaray, Boluspor'dan genç sol bek Umut Meraş'ı düşünüyor. Fatih Terim'in 6 aydır takip ettiği Umut, Lionel Carole'un kötü performansı sonrasında değerlendirmeye alındı.

Öte yandan TRT Spor'a bağlanan Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Emre Akbaba konusunu açıkladı. Galatasaray'ın mali durumu nedeniyle Emre'yi transfer edemediğini söyleyen Çavuşoğlu, "Biz Emre'nin önünü açmak istiyoruz ama kendisi Türkiye'nin en iyi yerli futbolcusu. Belli bir transfer bedeli var. Galatasaray oyuncu satışı yapabilirse bu transferi düşüneceğini bize iletti" şeklinde konuştu.
Son olarak Fanatik gazetesi üç isim konusunda girişimlerin sürdüğünü yazdı. Galatasaray Ada'da Jason Denayer, Badou Ndiaye ve Ahmed Musa için girişimlerini sürdürüyor.

GS Transfer: Fatih Terim'in gözü Bolusporlu sol bek Umur Meraş'ta (Umut Meraş kimdir?)

GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ

Umut Meraş - Boluspor - FutbolArena
Jason Denayer - Manchester City - Fanatik
Badou Ndiaye - Stoke City - Fanatik
Ahmed Musa - Leicester City - Fanatik
Emre Akbaba - Alanyaspor - TRT Spor

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"