comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray transfer haberleri: Shinji Kagawa ve Kurt Zouma (13 Temmuz 2018 Cuma)

13 Temmuz 2018, Cuma 10:40
Galatasaray transfer haberleri: Shinji Kagawa ve Kurt Zouma (13 Temmuz 2018 Cuma)

Galatasaray transfer haberleri bugün yeni isimlerle gündeme geldi. Basında Galatasaray için çıkan transfer iddialarını haberimizde derledik.

Galatasaray transfer haberleri gündeminde yeni isimler var. Gazetelerde Galatasaray için çıkan transfer haberlerini derledik. Bugün Galatasaray'ın transfer gündeminde daha önce de Galatasaray'a yazılmış isimler var. Galatasaray transfer haberlerine bir göz atalım...
 

GS Transfer: Lionel Carole, Trezeguet, Kurt Zouma (13 Temmuz 2018 Cuma)


Galatasaray'da transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları sürerken çeşitli transfer haberleri de gündeme geliyor. Galatasaray'ın eski kaptanı Antalyaspor'un teknik direktörü Bülent Korkmaz'ın Lionel Carole'u istediği yazılırken, Galatasaray'ın Denayer'e alternatif olarak Kurt Zouma'yı gündemine aldığı da yazıldı. Habertürk'e göre City'nin Denayer için 8 milyon euro istemesi Galatasaray'ı yeni arayışlara itti. 

Öte yandan Galatasaray, Fanatik'in haberine göre Belhanda'yı satarsa yerine Japon futbolcu Shinji Kagawa'yı transfer edecek. Son olarak Milliyet'in haberine göre de Abdürrahim Albayrak, Trezeguet'in transferi için harekete geçti ve bu transferi İstanbul'da bitirmeye çalışacak.
kagawa futbolarena ile ilgili görsel sonucu

GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ

Lionel Carole - Antalyaspor - Fanatik
Kurt Zouma - Chelsea - Habertürk
Shinji Kagawa - Borussia Dortmund - Fanatik
Trezeuget - Kasımpaşa - Milliyet

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"