comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray transfer haberleri: Mateo Musacchio, Mario Gomez (19 Ağustos Pazar 2018)

19 Ağustos 2018, Pazar 10:46
Galatasaray transfer haberleri: Mateo Musacchio, Mario Gomez (19 Ağustos Pazar 2018)

Galatasaray transfer haberleri bugün yeni gelişmelerle dikkat çekiyor. Gündemde yeni iddialar var. Günün Galatasaray transfer haberlerini sizler için derledik...

GS Transfer - Galatasaray transfer haberleri gündemi bugün yeni isimlerle dikkat çekti. Günün Galatasaray transfer haberlerini sizler için derledik...
 

GS Transfer Haberleri: Badou Ndiaye, Gomis, Martins İndi (19 Ağustos 2018 Pazar)


Galatasaray'ın, uzun süredir peşinde olduğu Badou Ndiaye transferinde sona gelindi. FutbolArena'nın özel haberine göre Sarı kırmızılılar, Ndiaye'den yıllık ücretini 2.7 milyon euroya düşürmesi istedi ve menajerlik ücreti ile birlikte toplam 3 milyon euroluk teklif yaptı. Senegalli futbolcu, Galatasaray'ın bu teklifini kabul ederse transferde somut adımlar atılacak. Yapılan son görüşmelerin ardından tarafların anlaşmasına yakın. Ayrıca Stoke City kulübü, yıllık maliyetine karşılık Ndiaye'nin Galatasaray'a 1 yıllığına kiralanmasına onay verdi!

Galatasaray'da Ndiaye'nin geri dönmesi beklenirken Gomis'in ise ayrılacağı konuşuluyor. Fransız basını Al Hilal'in ünlü teknik direktörü Jorge Jesus'un Modeste'yi alamayınca Gomis için harekete geçtiğini yazdı. Fotomaç'ın iddiasına göre ise Galatasaray eğer Gomis'i gönderirse Stuttgart'tan Mario Gomez'i kiralayacak.
Öte yandan Takvim gazetesi Galatasaray'ın Stoke City'den Ndiaye ile birlikte Bruno Martins İndi'yi de kiralayacağını yazarken, Fanatik gazetesi Denayer'i kaybeden Galatasaray'ın Musacchio'yu istediğini duyurdu.

mario gomez stuttgart futbol arena ile ilgili görsel sonucu
 
GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ

Badou Ndiaye - Stoke City - FutbolArena
Bafetimbi Gomis - Al-Hilal - Le 10 Sport
Mateo Musacchio - Milan - Fanatik
Bruno Martins Indi - Stoke City - Takvim
Mario Gomez - Stuttgart - Fotomaç

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"