comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray transfer haberleri: Kara Mbodji ve Eric Botheim (14 Temmuz 2018 Cumartesi)

14 Temmuz 2018, Cumartesi 11:38
Galatasaray transfer haberleri: Kara Mbodji ve Eric Botheim (14 Temmuz 2018 Cumartesi)

Galatasaray transfer haberleri bugün yeni isimlerle gündeme geldi. Basında Galatasaray için çıkan transfer iddialarını haberimizde derledik.

GS Transfer - Galatasaray transfer haberleri gündeminde yeni isimler var. Gazetelerde Galatasaray için çıkan transfer haberlerini derledik. Bugün Galatasaray'ın transfer gündeminde daha önce de Galatasaray'a yazılmış isimler de var. Galatasaray transfer haberlerine bir göz atalım...
 

GS Transfer Haberleri (14 Temmuz 2018 Cumartesi)


Galatasaray'da transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları sürerken çeşitli transfer haberleri de gündeme geliyor. Galatasaray'da Elmander'in önerisi üzerine Ümit Davala ve Necati Ateş tarafından izlenen Norveçli santrfor Eric Botheim sarı kırmızılı takıma gelmek istiyor. Fanatik'in haberine göre genç golcü ailesinden izin almanın yollarını arıyor.  

Öte yandan Galatasaray'da Jason Denayer ve Badou Ndiaye'nin kiralanması için de girişimler sürüyor. Takvim'in haberine göre Abdürrahim Albayrak bu iki oyuncu için İngiltere'ye gitti.
Denayer olmazsa Galatasaray'ın düşündüğü stoperlerden birinin de Kara Mbodji olduğu yazıldı. Belçika basınına yansıyan habere göre Galatasaray, Kara'yı düşünüyor. Stoper arayışlarını sürdüren Galatasaray'a Fenerbahçe'nin geçen sezon kiralık olarak forma giyen stoperi Neto da haber gönderdi. Fotomaç'ın haberine göre Neto, Galatasaray'da oynamak istediğini yönetime iletti. 

Eric Botheim futbolarena ile ilgili görsel sonucu

GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ

Eric Botheim - Rosenborg - Fanatik
Badou Ndiaye - Stoke City - Takvim
Jason Denayer - Manchester City - Takvim
Kara Mbodji - Anderlecht - Voetbal Primeur
Luis Neto - Zenit - Fotomaç

FutbolArena haber turu (20 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.