comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray transfer haberleri: Kamil Glik, Emre Akbaba, Trezeguet

08 Temmuz 2018, Pazar 09:56
Galatasaray transfer haberleri: Kamil Glik, Emre Akbaba, Trezeguet

Galatasaray transfer haberleri bugün de benzer isimler üzerinde duruyor. Bugün basında Galatasaray için yazılan futbolculara gelin birlikte bakalım.

GS Transfer - Galatasaray transfer haberleri kapsamında yeni isimler ortaya atılmıyor. Son günlerde Galatasaray'ın üstünde durduğu isimlerle ilgili yeni gelişmeler söz konusu.


Galatasaray transfer listesi: Ahmed Musa, Badou Ndiaye, Jason Denayer (8 Temmuz 2018 Pazar)


Galatasaray transfer haberleri bugün, daha önce çıkan isimlerin transferindeki son durumu aktarıyor. 

Vatan gazetesinin haberine göre oyuncularına teklif gelmeyen Galatasaray satış yapamadı ve FFP kuralları gereği de bonservisli futbolcu alamıyor. Cimbom bu yüzden kiralık olarak Ahmed Musa transferine eğilmiş durumda.
Sabah'ın haberine göre ise Trezeguet resti çekti ve transferin son gününe kadar Galatasaray'ın teklifini beklemek istediğini söyledi. 

Takvim'e göre ise Galatasaray, Stoke City'de 3.5 milyon euro maaş alan Badou Ndiaye'nin Galatasaray'a gelirken maaşında indirim yapmasını istiyor. Takvim ayrıca Galatasaray'ın stoperi Serdar Aziz'e İnter'in talip olduğunu yazdı. 

Öte yandan Fanatik ise Monaco'nun tecrübeli stoperi Kamil Glik'in Galatasaray'a transfer olabileceğini yönünde bir haberle dikkatleri çekerken, Milliyet'te de Galatasaray'ın Jason Denayer ve Emre Akbaba'ya dair girişimlerinin sürdüğü yazıldı.

GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ

Ahmed Musa - Leicester City - Vatan
Trezeguet - Kasımpaşa - Sabah
Badou Ndiaye - Stoke City - Takvim
Jason Denayer - Manchester City - Milliyet
Emre Akbaba - Alanyaspor - Milliyet
Kamil Glik - Monaco - Fanatik
Serdar Aziz - İnter - Takvim


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"