comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer Haberleri: Jimmy Durmaz transferinde yeni gelişme

15 Haziran 2019, Cumartesi 16:06
Galatasaray Transfer Haberleri: Jimmy Durmaz transferinde yeni gelişme

Galatasaray'da Jimmy Durmaz'ın menajeri Martin Dahlin'in talepleri yüksek bulunurken transfer zora girdi. Galatasaray'ın Jimmy Durmaz transferinde son durum haberimizde.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın yerli rotasyonunu genişletmek adına gündemine aldığı Jimmy Durmaz transferi zora girdi. Galatasaray, Jimmy Durmaz'ı transfer edecek mi? Galatasaray ve Jimmy Durmaz'ın menajeri Martin Dahlin arasındaki pazarlıklar olumsuz ilerledi.
 

Galatasaray'ın Jimmy Durmaz transferinde son durum


İsveç asıllı oyuncunun menajeri Martin Dahlin'in, imza parası ile birlikte ilk sezon için 2 milyon euro talep etti.

Martin Dahlin, Touluse Kulübünün Jimmy Durmaz ile yeni kontrat imzalamak istediğini ve İspanya'dan da teklifler olduğunu belirtip Galatasaray'dan 1 milyon euro imza parası ve sezon başına da 1 milyon euro istedi.
Jimmy Durmaz'a sezon başına 600 bin euro ve imza parası olarak da 400 bin euro öneren Galatasaray'da ise menajeri Martin Dahlin'in talepleri yüksek bulunurken transfer zora girdi.
 

Jimmy Durmaz kimdir?


Jimmy Durmaz ya da eski adıyla Jimmy Touma, Süryani asıllı İsveçli futbolcudur. Toulouse FC'da forma giymektedir. Türk pasaportuna da sahip olan oyuncu 2012 yılında Gençlerbirliği takımına transfer olmuştur. İlk millî maçına 8 Şubat 2011'de Kıbrıs Rum Kesimi ile oynanan bir hazırlık karşılaşmasında çıkmıştır.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"