comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray transfer haberleri: Giannelli Imbula, Marko Grujic (20 Temmuz 2018 Cuma)

20 Temmuz 2018, Cuma 12:56
Galatasaray transfer haberleri: Giannelli Imbula, Marko Grujic (20 Temmuz 2018 Cuma)

Galatasaray transfer haberleri bilinen isimlerin son durumlarıyla gündeme geliyor. Galatasaray bu oyuncuların transferinde hangi aşamada? Galatasaray transfer haberlerini sizler için derledik.

GS Transfer - Galatasaray transfer haberleri uzun süredir gündemde olan futbolcuların transferindeki son gelişmelerle gündeme geldi. Gazetelerde Galatasaray için çeşitli iddialar söz konusu. Günün Galatasaray transfer haberlerini sizler için derledik...
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Mame Diouf ve Miradan (20 Temmuz 2018 Cuma)


Galatasaray transfer haberleri gündeminde benzer isimler var. Gazeteler özellikle Premier Lig'de küme düşen Stoke City'den üç futbolcuyu Galatasaray'a yazdı. 

Milliyet, PSV maçı sonrasında yaş ortalaması 32'yi bulan orta sahanın çok ağır bulunduğu ve yüksek tempoya sahip olan Ndiaye için yeniden atağa geçildiğini yazdı. Star gazetesi ise bu pozisyon için Badou Ndiaye transferi bir türlü gerçekleşmeyince Galatasaray'ın aynı takımdan İmbula için girişimlerde bulunduğunu yazdı. Takvim gazetesi de forvet pozisyonu için yine Stoke City'den Mame Diouf ile görüşmeler yapıldığı haberini duyurdu. 
Öte yandan PSV maçında takımın görüntüsü Galatasaray yönetimini endişelendirmiş görünüyor. Transfer haberlerinde bu hazırlık maçında sergilenen futbolun yeni transferleri zorunlu kıldığı yazıldı. Savunmada Maicon ve Ahmet Çalık'ın beklentileri karşılayamadığını yazan Hürriyet, Denayer için yeniden girişimlerin başladığını yazarken, Fanatik de aynı gerekçe ile Miranda'ya gidildiğini iddia etti. 

Son olarak Akşam gazetesi ise Liverpool'un genç orta saha oyuncusu Gruljic'i Galatasaray'a yazdı.

miradan futbolarena ile ilgili görsel sonucu

GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ

Badou Ndiaye - Stoke City - Milliyet
Jason Denayer - Manchester City - Hürriyet
Giannelli Imbula - Stoke City - Star
Miranda - inter - Fanatik
Marko Grujic - Liverpool - Akşam
Mame Diouf - Stoke City - Takvim

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"