comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray transfer haberleri: Artem Dzyuba, Tolga Ciğerci (11 Ağustos Cumartesi 2018)

11 Ağustos 2018, Cumartesi 11:55
Galatasaray transfer haberleri: Artem Dzyuba, Tolga Ciğerci (11 Ağustos Cumartesi 2018)

Galatasaray transfer haberleri bugün yeni gelişmelerle dikkat çekiyor. Gündemde yeni iddialar var. Günün Galatasaray transfer haberlerini sizler için derledik...

GS Transfer - Galatasaray transfer haberleri gündemi bugün yeni isimlerle dikkat çekti. Günün Galatasaray transfer haberlerini sizler için derledik...
 

GS Transfer Haberleri: Emre Akbaba, Marlon, Jason Denayer (11 Ağustos 2018 Cumartesi)


Galatasaray'ın, uzun süredir peşinde olduğu Emre Akbaba hakkında haberler sürüyor. Son olarak Galatasaray taraftarı Ankara'da da Emre Akbaba lehine tezahuratlar yaptı ve yönetime mesaj gönderdi. Galatasaray taraftarı her maç öncesinde "Cimbombom'un çocuğu Emre Akbaba tezahuratı yapıyor"

Sabah'ın haberine göre Galatasaray, Barcelona'dan Marlon'u kiralamayı düşünüyor ancak Brezilyalı stopere Serie A ekibi Sassuolo da talip oldu. Fotomaç gazetesi Zenit'ten ayrılması gündemde olan Dzyuba'yı Galatasaray'a yazarken, Fanatik gazetesi Badou Ndiaye ve Jason Denayer transferlerine değindi. İngiltere'de transfer sezonu kapandığı için Galatasaray'ın Ndiaye ve Denayer transferlerinde avantajlı duruma geçtiği yazıldı.
Son olarak Vatan gazetesindeki haber dikkat çekiciydi. Stuttgart'ı çalıştıran Tayfun Korkut'un, Galatasaray'dan Tolga Ciğerci'yi transfer etmek istediği yazıldı.

tolga ciğerci futbolarena ile ilgili görsel sonucu
 
GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ

Marlon - Barcelona - Sabah
Artem Dzyuba - Zenit - Fotomaç
Tolga Ciğerci - Stuttgart - Vatan
Jason Denayer - Manchester City - Fanatik
Badou Ndiaye - Stoke City - Fanatik
Emre Akbaba - Alanyaspor - FutbolArena

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"