comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer Haberleri (30 Ağustos Çarşamba 2017)

30 Ağustos 2017, Çarşamba 14:30
Galatasaray Transfer Haberleri (30 Ağustos Çarşamba 2017)

Galatasaray'da Kwadwo Asamoah transferinin yanında Samir Santos iddiası da gündeme geldi. Ayrıca Hakan Balta ve Sinan Gümüş hakkında da yeni gelişmeler yaşanıyor.

FutbolArena - Galatasaray Transfer konusunda durmuyor! Kwadwo Asamoah için girişimlerini sürdüren sarı kırmızılıların Samir Santos için de harekete geçtiği öne sürüldü. Galatasaray'da ayrıca Sinan Gümüş, Yasin Öztekin ve Hakan Balta için de yeni gelişmeler yaşanıyor.
 

Galatasaray Haberleri (30 Ağustos 2017 Çarşamba)

 

Galatasaray, Sinan Gümüş ve Yasin Öztekin'e zam yapacak mı?


Galatasaray yönetimi Sinan Gümüş'e gitmek adına Temmuz ayında reddettiği yeni kontrat teklifi ve ayrılık talebi, Yasin Öztekin'in ise şu anda üst düzey bulunmayan performansı nedeniyle zam yapılması tamamen gündem dışı kaldı.Galatasaray Kulübü Sinan ve Yasin'e Ocak ayına kadar kesinlikle zam ve yeni sözleşme yapmayacak.
 

Galatasaray, Sinan Gümüş ile sözleşme uzatacak mı?


Galatasaray'ın 1 ay önce kendisine teklif ettiği yeni sözleşme ve zam teklifini reddedip 'Ayrılmak istiyorum' yanıtı veren Sinan Gümüş ile yapılacak bu görüşme kaderini tayin edecek. Galatasaray'da 600 bin euro kazanan ve sarı kırmızılıların 1.1 milyon euroluk önerisini kabul etmeyen Sinan'dan artık kesin kararını vermesi istenecek.
 

Galatasaray, Kwadwo Asamoah'ı transfer etti mi?


Galatasaray'ın uzun süredir görüşmelerini sürdürdüğü Asamoah konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Ganalı oyuncunun menajeri olan Federico Pastorello, "Asamoah, Galatasaray'a gitmek istiyor. Juventus şu anda onun yerine alternatif bulamadığı için süreç uzadı. Atalanta'nın Spinazzola'yı bırakması bekleniyor" dedi.
 

Galatasaray'ın Asamoah için yaptığı transfer teklifi


Öte yandan ünlü İtalyan muhabir Di Marzio'ya göre; Galatasaray, Juventus'a Asamoah için yaptığı 4 milyon Euro'luk teklifi bonuslarla 6 milyon Euro'ya çıkaracak. Di Marzio, Kwadwo Asamoah'ın Galatasaray ile görüştüğü ve hali hazırda 4 yıllık sözleşmeye evet dediği bilgisine de yer verdi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

Galatasaray, Samir Santos'u transfer edecek mi?


Stoper için alternatif arayan Galatasaray, ilk 11 için mücadele edebilecek başarıya aç bir stoper arayışı doğrultusunda Samir Santos'u gündemine soktu. Fotomaç'ın haberine göre, Galatasaray, Samir Santos için İtalyan kulübüne ilk olarak satın alma opsiyonlu kiralama teklifinde bulunacak; olumsuz yanıt gelmesi durumunda ise bonservis pazarlıkları başlayacak.
 

Galatasaray'dan ayrılacak futbolcular


Fanatik'te yer alan habere göre, Gözden çıkarılan ve kadro dışı bırakılan De Jong, Cavanda ve Hakan Balta'yı göndermek isteyen Sarı-Kırmızılılar, bu üç ismin kendilerine gelen hiçbir teklifi kabul etmemeleri nedeniyle sıkıntı yaşıyor. Başkan Dursun Özbek, üç oyuncuyla da bizzat görüşerek gerekeni yapmalarını isteyecek. Galatasaraylı yöneticiler bu ayrılık sürecinden olabildiğinde az hasarlı çıkmayı hedefliyor.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)