comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer: Emre Çolak geri mi dönüyor?

19 Nisan 2018, Perşembe 09:19
Galatasaray Transfer: Emre Çolak geri mi dönüyor?

Galatasaray transfer haberlerinde yine Emre Çolak ismi gündeme geldi.

Galatasaray Transfer Haberleri Emre Çolak ismi ile yeniden ön plana çıktı. Emre Çolak Galatasaray'a geri mi dönecek? Galatasaray transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


Galatasaray Transfer Haberleri bugün: Emre Çolak dönüyor mu? (19 Nisan 2018 Perşembe)


Galatasaray transfer haberleri bugün yine Emre Çolak ismi ile ön plana çıktı. Emre Çolak'ın Galatasaray'a geri döneceği yönündeki haberler her geçen gün artıyor. Son olarak Akhisarspor'a karşı şok bir yenilgi alan Galatasaray'da Fatih Terim'in eski öğrencisi Emre Çolak'ı istediği yazıldı. Fanatik'in haberine göre Deportivo'nun küme düşme mücadelesi vermesi de Emre Çolak'ın Galatasaray'a dönmeye sıcak bakma nedenlerinden biri. 

Hem Fatih Terim'in kadroya derinlik kazandırma isteği, hem Emre Çolak'ın geri dönme arzusu hem de UEFA'ya bildirilecek listede altyapıdan yetişmiş futbolcu gösterme gerekliliği Emre Çolak'ın Galatasaray'a transfer ihtimalini arttırıyor. 


Emre Çolak İspanya'da nasıl oynadı? Emre'nin Deportivo performansı


La Liga takımlarından Deportivo'ya transfer olduğu ilk sezonunda dikkatleri çeken bir performans sergileyen Emre Çolak oynadığı ilk 3 ayda taraftarları tarafından Deportivo'da her ayın oyuncusu seçilmiş ve sezon sonu da Deportivo taraftarları tarafından sezonun en iyi futbolcusu ödülünü almıştı.

Sezonun ilk yarısında La Liga'nın en çok kilit pas atan futbolcularından biri olan ve bu konuda Kroos, Neymar gibi yıldızlarla yarışan Emre Çolak, ilk sezonunda 33 maçta oynamış ve 3 gol atıp 9 da asist yapmıştı.

Emre Çolak bu performansını bu sezona ise taşıyamadı. Milli futbolcu bu sezon 20 maça çıkabilirken sadece bir asist yapabildi ve gol atamadı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)