comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer: Batur Altıparmak kulübü dava etti ve konuştu: (GS Son dakika)

30 Mart 2018, Cuma 22:52

Galatasaray'ın kulübe dava açan menajerlerle bir daha çalışmama kararı almasının ardından Batur Altıparmak'ın Selçuk İnan transferinde sarı kırmızılı kulübü dava etmesi üzerine açıklama geldi. 

FutbolArena - Galatasaray ile menajerler arasındak savaş son dönemde gündemi oldukça meşgul ediyor. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz de Ceylan Çalışkan, Batur Altıparmak, Haluk Canatar ve Ahmet Bulut gibi menajerlerle oyuncu transferi konusunda bundan sonra hiçbir şekilde görüşülmeyecek yönünde bir karar aldı. 

Menajerlerin Galatasaray kulübünü dava etmesinin ardından özellikle Batur Altıparmak'ın Selçuk İnan transferinde hala ödemelerin yapılmadığından dolayı sarı kırmızılı kulübe dava açması gündemde uzun süre konuşuldu. 


Galatasaray'ın menajer davaları haberleri


Batur Altıparmak'ın Galatasaray'a açtığı dava hakkında kendisiyle konuştuğunu söyleyen Emre Bol, Batur Altıparmak'ın açıklamalarını şu şekilde aktardı:
Selçuk transferinin üzerinden 5 yıl geçti. Artık zaman aşımına uğrayacak ve dava açılamayacak sürece gelinecekti. Ben bir sürü teklif sundum. Taksitle ödeme gibi. Bakarız diye oyaladılar. Dava zaman aşımı noktasına uğramaya geldiği için bu yapıldı. 

Sarı Kırmızılı kulüple ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.