comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer: Badou Ndiaye, Garry Rodrigues ve Nagatomo! Mustafa Cengiz açıkladı

30 Mart 2018, Cuma 21:11

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz transfer konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Badou Ndiaye, Garry Rodrigues ve Nagatomo'nun sezon sonunda kalıp kalmayacağı konusunda Mustafa Cengiz şu açıklamaları yaptı:

FutbolArena - Galatasaray'da son dakika transfer haberleri hakkında Başkan Mustafa Cengiz önemli açıklamalarda bulundu. Badou Ndiaye'nin maliyeti, Garry Rodrigues gidecek mi? ve en önemlisi Nagatomo yeni sezonda Galatasaray'da kalacak mı? soruları hakkında Mustafa Cengiz, A Spor'a konuk oldu ve açıklamalarda bulundu. 


Galatasaray'da Garry Rodrigues ayrılacak mı?


Galatasaray'da bu sezon özellikle Fatih Terim'in gelişiyle birlikte ilk 11'de daha fazla forma şansı bulan ve performansını arttıran Garry Rodrigues, Avrupa'daki birçok kulübün de dikkatini çekti. Garry Rodrigues'in transferiyle ilgili olarak "Garry Rodrigues için teklif geldi ama değerini bulmadan satmayız." diye konuştu. 

Mustafa Cengiz uzun zamandır konuşulan Ndiaye'nin maliyeti hakkında "Bilinenden daha yüksek." açıklamasını yaparken, Nagatomo hakkında da şunları söyledi:
 

Nagatomo Galatasaray'da kalacak mı?


Galatasaray'ın ara transfer döneminde Inter'den kiraladığı Nagatomo'nun sezon sonunda bonservisinin alınıp alınmayacağı konusunda açıklamalarda bulunan Mustafa Cengiz, "Florya'dan yazılı metin geldi bana. Japon Futbol Federasyonu'ndan geldi. Nagatomo için Japon Futbol Federasyonu resmi teşekkür ediyor. Hem Japon milleti adına, hem de Japon Futbol Federasyonu adına. Nagatomo'yu hazır tuttuğumuz için Japon futbolu adına teşekkür ettiler. Biz Nagatomo'nun kalmasını istiyoruz ama her zaman bir B planı vardır." diye konuştu. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.