comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer: "Aslan olacaktım ama..." (25 Mart 2018 Pazar)

25 Mart 2018, Pazar 20:39
Galatasaray Transfer:

Akhisarspor'da forma giyen Ukraynalı futbolcu Seleznyov, ülke basınına bir röportaj verdi ve Galatasaray'a transfer olma fırsatının olduğunu söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Karabükspor'dan ayrıldıktan sonra Akhisarspor'a transfer olan Seleznyov ülkesi Ukrayna basınına önemli açıklamalarda bulundu. Karabükspor'da hala 6 aylık parasını alamadığını belirten Ukraynalı futbolcu, sezon başında Galatasaray'a transfer olma fırsatının da olduğunu söyledi. 


Seleznyov Galatasaray'a mı transfer olacaktı?


Ukraynalı futbolcu Seleznyov ülke basınına verdiği röportajda şu açıklamaları yaptı:

Türkiye'de hayat nasıl geçiyor?
- Harika!

Türkiye'de sultan mısın yoksa kral mı?
- Sadece benim!

Karabükspor'da ne kadar alacağın var?

Açıkçası geçmişi pek konuşmak ve hatırlamak istiyorum. 6 aylık param duruyor. Huzur içinde bu iş çözülsün istiyorum. Avukatlarım uğraşıyor. Ben bu konularda barışçıl davranan bir insanım. Umarım en kısa zamanda bu sorun çözülür. 

Tudor görevde kalsaydı Galatasaray'a transfer olacak mıydın?

Evet, böyle bir fırsatım vardı. Son güne kadar Galatasaray'dan teklif bekledim ama gerçekleşmedi. Yaz sezonunda fırsatım vardı. Neden gerçekleşmediği konusuna gelince tüm gerçeği bilmiyorum. 

Seleznyov son olarak Akhisarspor'da yaşadığı günleri de anlatırken, "Yeni takımım çok daha kaliteli bir ekip. Geldiğimde zor durumdaydık ve uzun süredir kazanamıyorduk. Ancak son haftalarda güzel bir çıkış yakaladık ve ligin sonuna kadar bunu devam ettirmek istiyoruz." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"