comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray teknik direktörlük için Laurent Blanc'dan vazgeçti

20 Aralık 2017, Çarşamba 09:26
Galatasaray teknik direktörlük için Laurent Blanc'dan vazgeçti

Galatasaray'da yeni hoca arayışları devam ederken gündeme gelen Fransız teknik adam Laurent Blanc yönetimden servet istedi

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'in 16. haftası sonrası Igor Tudor ile yolları ayırırken yönetim yeni hoca arayışlarını sürdürüyor. Igor Tudor'un ayrılığı sonrası gündeme gelen Laurent Blanc ile ilgili önemli gelişmeler yaşandı.

Galatasaray'da seçim kararı öncesi hoca arayışları devam ederken Laurent Blanc ile görüşen yönetim şok bir cevap aldı.
 

Galatasaray Laurent Blanc ile anlaştı mı?


Sözcü'nün haberine göre, yabancı aday olarak düşünülen isimlerin başında gelen Laurent Blanc ise yönetimin bütçesine uymadı. Yardımcılarıyla birlikte Fransız teknik adam, yıllık 5 milyon Euro'luk maliyet çıkardı. Bu isim şimdilik rafa kalktı. 
 

Rıdvan Dilmen'den Galatasaray ve Fatih Terim açıklamaları


Rıdvan Dilmen'in TRT Spor'da yaptığı açıklamaların satırbaşları şu şekilde:
"Büyük kulüpler anlık kararlarla yönetilmez. Pazar sabahı kahvaltı eden Galatasaray taraftarları bugün böyle bir tablo bekliyor muydu? Yönetim kurulunda Fatih Terim isminin çıkması nedeniyle kongre kararı alınıyor. Dursun Özbek, kongre günü tek başına aday oluyorsa, aynı gün teknik direktörü de açıklamalıdır."

"FATİH TERİM TARTIŞMASI NEDENİYLE KONGRE KARARI ALINDI"

"Fatih Terim büyük bir değerdir. Tekrar çalışmadığı sürece böyle durumlarda Galatasaray'da adı hep geçecektir. Ben Fatih Terim'in yerinde olsam çıkıp Galatasaray'da yeniden çalışıp çalışmayacağımı açıklardım. Yönetimde Fatih Terim tartışması yaşandığı için kongre kararı alınıyor. Bu Galatasaray'a zarar verir."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)