comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray taraftarlarını Avrupa konuşuyor! TT Stadı...

16 Mart 2018, Cuma 21:53

Galatasaray taraftarlarının Fenerbahçe derbisi öncesinde Türk Telekom stadındaki antrenmandaki muhteşem görüntüleri, yarattıkları atmosfer ve takımlarına olan desteği dış basında da haber oldu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray, Süper Lig 26. haftasında deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını 16 Mart 2018 Cuma günü Türk Telekom stadında taraftara açık bir şekilde sürdürülen antrenmanda tribünlerde son derece güzel görüntüler yaşandı. Galatasaray taraftarlarının yoğun ilgi gösterdiği antrenman aynı zamanda dış basında da haber oldu. 


Galatasaray'ın Türk Telekom stadındaki Fenerbahçe derbisi antrenmanı (İZLE)


Galatasaray kulübünün aldığı karar doğrultusunda Fenerbahçe derbisi öncesinde sarı kırmızılı takım 16 Mart 2018 Cuma günü Türk Telekom stadında taraftara açık bir şekilde son antrenmanını gerçekleştirdi. 27.861 taraftarın tribünden izlediği ve meşalelerle tam bir şölen havasına çevirdiği tarihi görüntüler dış basında da haber oldu. 

İngiliz basınının önemli gazetelerinden Daily Mail, Galatasaray'ın Türk Telekom stadındaki antrenmanını ve taraftarların yarattığı muhteşem atmosferi haber yaparak sarı kırmızılı taraftarlara övgü yağdırdı. 
Aynı zamanda Belçika ve Brezilya basını da Galatasaray taraftarlarının Türk Telekom stadında gövde gösterisi yaptığını ve binlerce futbolseverin muhteşem bir görsel şov sunduğunu yazdı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.