comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray taraftarlarından Sivas Belediyespor maçında Tudor'a destek, 3 futbolcuya tepki, Beşiktaş'a gönderme

28 Kasım 2017, Salı 20:28
Galatasaray taraftarlarından Sivas Belediyespor maçında Tudor'a destek, 3 futbolcuya tepki, Beşiktaş'a gönderme

Galatasaray - Sivas Belediyespor maçı öncescinde Türk Telekom stadında sarı kırmızılı taraftarlar Tudor'a destek olurken, 3 futbolcuya ise tepki gösterdi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Türkiye Kupası 5. tur ilk maçında sahasında Sivas Belediyespor ile oynayacağı maç öncesinde hafta içi olması nedeniyle tribünler boş kalırken, az sayıdaki sarı kırmızılı taraftarlar karşılaşma öncesinde Hırvat teknik adam Tudor'a destek gösterdi. Öte yandan Galatasaray taraftarlarının ısınma esnasında tribüne çağırmadıkları 3 futbolcu da dikkat çekti. 


Galatasaray - Sivas Belediyespor maçı haberleri


Galatasaray - Sivas Belediyepsor Türkiye Kupası maçını izlemek üzere stada gelen az sayıdaki sarı kırmızılı taraftarlar maç öncesinde Tudor'a destek verek Hırvat teknik adamın lehine tezahüratlarda bulundu. Bu esnada soyunma odasında bulunan Tudor, daha sonra sahaya gelerek sarı kırmızılı taraftarların desteğine karşılıp vererek tribünleri selamladı. Tudor sonrasında tekrar soyunma odasına döndü. 

FEGHOULİ'YE DESTEK!
Galatasaray taraftarları Trabzonspor maçında gördüğü kırmızı kartın ardından 3 maçlık ceza alan ve cezası bittikten sonra Sivas Belediyespor maçında 11'de olan Feghouli'yi tribünlere çağırıp Cezayirli yıldıza destek oldu. 


Galatasaray'da Koray, Tarık Çamdal ve Ryan Donk'un oynadığı maçlar


Sarı Kırmızılı takımda bu sezon forma şansı bulamayan futbolculardan Tarık Çamdal, Koray ve Ryan Donk, Sivas Belediyespor maçında 11'de yer aldı. Tribünlerin maç öncesinde tek tek tüm futbolcuları tribünlere çağırırken, bu 3 ismi çağırmaması ise dikkat çekti. 

BEŞİKTAŞ'A GÖNDERME!

Öte yandan ısınma esnasında Galatasaraylı futbolculardan derbide galibiyet isteyen sarı kırmızılı taraftarlar, "İnönü Kartal'a mezar olacak." diye bağırdı. Futbolcular ısınmadan sonra soyunma odasına giderken de sarı kırmızılı taraftarlar "Beşiktaş'ı yenmeden Samiyen'e gelmeyin." diye bağırdı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)