comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray taraftarlarından kombine yenileme kampanyasına büyük ilgi

26 Haziran 2018, Salı 23:14
Galatasaray taraftarlarından kombine yenileme kampanyasına büyük ilgi

Galataaray taraftarları yeni sezon öncesinde kombine yenileme kampanyasına büyük ilgi gösterdi. 

FutbolArena Özel - Galatasaray taraftarlarından yeni sezon öncesinde kombine biletlerine büyük ilgi. Geçtiğimiz yıl özellikle Fatih Terim'in Galatasaray'a dönmesi ile büyük bir tribün desteği veren sarı kırmızılı taraftarlar, 2018-19 sezonunda da bu geleneği bozmayacak.


Galatasaray'da kaç kombine bilet satıldı?


Sarı kırmızılılar henüz transfere imza atmasa da Galatasaray taraftarı hem Terim'e hem de yönetime olan güvenini gösterdi. Galatasaray Kulübünde kombine yenileme kampanyasına 18 bin taraftar başvurdu. Pazartesi günü genel satışına başlanan kombine koltuklardan ise Galatasaray Kulübü 2 günde 12 bin rakamına ulaştı.
 

Galatasaray'ın yeni sezon kampı ne zaman başlayacak?


Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Galatasaray bu sezon ülkemizi Şampiyonlar Ligi gruplarında temsil edecek. Açılacak sezon öncesinde kamp programını belirleyen Fatih Terim'den sürpriz bir değişiklik geldi. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kararıyla Galatasaray'ın İsviçre'de 1 Temmuz'da başlayacak olan hazırlık kampı 1 hafta ileriye alındı.

BİR ARADA ÇALIŞMA FIRSATI YAKALAMAK İÇİN
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim bu kararı milli takımda görev alan oyuncuların kampa geç katılacak olması nedeni ile kamp programını 1 hafta ileriye atarak bir arada çalışma fırsatı yakalamak adına aldı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)