comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray taraftarlarından derbide Belhanda'ya tepki

27 Ekim 2019, Pazar 19:04
Galatasaray taraftarlarından derbide Belhanda'ya tepki

Galatasaray taraftarları, Real Madrid maçında yaşananlardan dolayı Beşiktaş derbisi öncesinde takımı tribüne çağırırken, Belhanda'ya ise tepki göstererek Faslı futbolcuya sevgi gösterisinde bulunmadı. 

FutbolArena - Süper Lig 9. haftasında Beşiktaş - Galatasaray derbisi öncesinde Galatasaray taraftarları, ısınma esnasında Belhanda'ya tepki göstererek Faslı futbolcuyu tribünlere çağırmadı. 

Vodafone Park'a gelen Galatasaray taraftarları Belhanda'ya sevgi gösterisinde bulunmadı. Real Madrid karşılaşmasında oyundan alınırken protesto edilen ve tribünlere el kol hareketi yapan Belhanda, özür dilemesine karşın tribüne çağrılmadı. 90 dakika öncesinde sarı kırmızılılar Belhanda'ya destek vermedi.
BELHANDA TARAFTARLARDAN ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Galatasaray ile şampiyonluk kupasını kaldırdığı bir fotoğrafını paylaşan Faslı 10 numara, "Biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Futboldaki amacım fedakarca mücadele ederek en iyiyi ortaya koymak ve karşılığını almak. İyi günde alkışlanan bana kötü günde yapılanları haketmediğimi düşündüm ve çok çok üzüldüm. Yaşananlardan dolayı özür dilerim" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)