comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray taraftarının Fenerbahçe maçındaki Afrin pankartı

17 Mart 2018, Cumartesi 18:49

Galatasaraylı taraftarlar, Fenerbahçe maçı öncesinde Afrin'deki Mehmetçiklerimiz için pankart açtı.

FutbolArena - Fenerbahçe ile Galatasaray, Süper Lig'in 26. haftasında Kadıköy Ülker Arena'da karşı kaşrıya gelirken, Galatasaraylı taraftarlar bu maç öncesinde Afrin'i unutmadı! 


Galatasaray taraftarının "Çanakkale Ruhu Afrin'de" pankartı


Galatasaraylı taraftarlar Fenerbahçe Ülker Arena Stadı'ndaki yerini alırken büyük bir pankart açtı ve pankartta "Çanakkale Ruhu Afrin'de" yazılıydı. 

 

Fenerbahçe - Galatasaray derbisinde taraftarlar bir arada!


İHA'nın haberine göre Bulvar Caddesi üzerinde toplanan Galatasaray taraftarları, tezahüratlarda bulunarak adete Hakkari kent merkezini inlettiler. Fenerbahçe taraftarları ise, ellerindeki takım bayrakları ile yolun karşı tarafından slogan attılar. 


POLİS GÜVENLİK ÖNLEMİ ALDI

Olası olaylara karşı polis çevrede yoğun güvenlik önlemleri aldı. Çarşı merkezinde yürüyüşe geçen Galatasaray taraftarları, Cumhuriyet Caddesi üzerinde Fenerbahçe taraftarları ile karşı karşıya geldiler. Taraftarlar önce birbirleri bakıştılar, sonra da ‘dostluk kazınsın' diyerek kardeşlik sloganları attılar. 

"BİZ KARDEŞİZ, AYRIMCILIK YOK"

Maç skoru ne olursa olsun aralarında taşkınlık yapanlara izin vermeyeceğini belirten her iki takımın taraftarları, “Biz kardeşiz, önemli olan dostluğun kazanmasıdır. Biz de ayrımcılık yok” şeklinde konuştular. Her iki takımın taraftarı; beraber hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra gösterilerine devam ettiler. 

Spor Toto Süper Lig ile ilgili son gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.