comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray taraftarını Kwadwo Asamoah'tan heyecanlandıran hareket

09 Aralık 2017, Cumartesi 17:50
Galatasaray taraftarını Kwadwo Asamoah'tan heyecanlandıran hareket

Galatasaray'ın sezon başında transfer etmek istediği ve devre arasında tekrar zemin yoklayacağı Kwadwo Asamoah sosyal medyada sarı kırmızılı taraftarları heyecanlandıran bir harekette bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında sarı kırmızılı takımın sezon başında kadrosuna katmak için büyük uğraşlar verdiği Kwadwo Asamoah, Juventus'un bu futbolcunun yerine düşündüğü transferini gerçekleştirememesinin ardından takımda kalmıştı. Galatasaray yönetiminin Ocak ayında tekrar zemin yoklayacağı Kwadwo Asamoah'tan sosyal medyada sarı kırmızılı taraftarları heyecanlandıran bir hareket geldi. 
 

Galatasaray Asamoah transferi ne durumda?


Galatasaray'ın sezon başında transfer etmek istediği Kwadwo Asamoah, Juventus'un bu mevkiye alacağı oyuncuda pürüz yaşaması nedeniyle İtalya'da kalmıştı. Sezon başında yıldız futbolcuyla her türlü anlaşan sarı kırmızılı takım Ocak ayında bir kez daha zemin yoklayacak. Galatasaray eğer Asamoah transferinden sonuç alamazsa Filipe Luis için çalışmalarını hızlandıracak. 

TARAFTARI HEYECANLANDIRAN HAREKET
Öte yandan yıldız futbolcu sosyal medyada Galatasaraylı taraftarlarını heyecanlandıran bir harekette bulundu. Asamoah twitter'da bir Galatasaray taraftarının "Geleceksen sessizce favla." mesajını beğenileri arasına aldı. 


 

Galatasaray Felipe Luis'i transfer ediyor mu?


Galatasaray'da teknik Direktör Igor Tudor'un " Şampiyonluğa ulaşmak adına mutlaka sol tarafa takviye yapmalıyız. Linnes ile Latovlevici yetersiz kalıyor" raporu doğrultusunda Galatasaray yönetimi sol bek takviyesi için girişimlerine başladı.

Galatasaray yönetimi, Asamoah'ın yanıtına göre sol bek transferine yön verme kararı aldı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.