comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray taraftarına şampiyonluk müjdesi

18 Mayıs 2018, Cuma 16:08
Galatasaray taraftarına şampiyonluk müjdesi

Galatasaray taraftarları Pazar günü için hazırlanan şampiyonluk kutlamalarını HD yayınla izleyebilecek. Galatasaray TV Pazar gününden itibaren HD yayına geçiyor!

FutbolArena Özel - 2006 yılında yayın hayatına başlayan GS TV kanalı, 20 Mayıs 2018 Pazar gününden itibaren artık HD yayına geçecek! GS TV, Galatasaray'ın muhtemel şampiyonluk kutlamalarını HD olarak yayınlayabilecek.


GS TV ne zaman HD'ye geçecek?


Ciddi ve önemli bir yatırımla yayın kalitesini yükseltecek olan Galatasaray'ın bu projede kasasından da tek kuruş çıkmayacak.

Süper Lig'in yayıncı kuruluşu Bein Sports'un desteği ile tüm stüdyolarını da yenilenen GS TV, şampiyon olunması halinde 21. şampiyonluk kutlamalarının yapılacağı Pazar gününden itibaren artık HD yayın yapacak.
ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAM

Öte yandan Galatasaray'ın Pazar günü saat 19:05'te Türk Telekom Stadyumu'nda yapacağı kutlama için bilet fiyatları belli olurken, bilet alma sayısına da sınırlama getirildi. Kutlamada ayrıca çocuklar için de bir sürpriz olduğu öğrenildi.

BİLET FİYATLARI 30 ila 100 TL ARASINDA

Sarı kırmızılı kulüp, birçok Galatasaray taraftarlarının bu törene katılabilmesi için bugün önemli bir karar aldı. Bilet fiyatlarının 30 ila 100 TL arasında değişen kupa töreni ve kutlamaya taraftarların girmesi için 1 kişiye en fazla 2 bilet alabilme sınırlaması da devrede olacak.

ÇOCUKLARA SÜRPRİZ

Aynı zamanda Galatasaray'ın 21. şampiyonluk gecesinde çocuklar için de bir sürpriz olacak. Bir Disney karakteri de gecede çocuklar için sahneye çıkacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"