comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray taraftarı şampiyonluk yolunda Florya'da

18 Mart 2024, Pazartesi 13:46
Galatasaray taraftarı şampiyonluk yolunda Florya'da

Galatasaray'ın partneri ve dünyanın en büyük taraftar etkileşim platformu Socios.com uygulaması üzerinden seçilecek şanslı 10 taraftar futbolcularla bir araya gelecek. 

Haftaya lider giren Galatasaray, yedi gollü Kasımpaşa maçının ardından şampiyonluk yarışında tam gaz ilerliyor. Sarı kırmızılıları ligin bu heyecanlı mücadelesinde her zaman destekleyen taraftarları Florya Metin Oktay Tesisleri'nde futbolcularla buluşacak. Galatasaray'ın partneri ve dünyanın en büyük taraftar etkileşim platformu Socios.com uygulaması üzerinden seçilecek şanslı 10 taraftar futbolcularla bir araya gelecek. 

Galatasaray'ın Resmi Fan Token Partneri Socios.com uygulamasını indirerek, Galatasaray Fan Token sahibi olan 10 şanslı taraftar, Hatayspor maçı öncesinde 24 Mart'ta gerçekleşecek antrenmanda futbolcularla bir araya gelecek ve oyunculara şampiyonluk yolunda hep destek tam destek diyecek. 
Galatasaray Taraftarları Dünya Devlerini Solladı 

İlklerin ve enlerin takımı Galatasaray, dünyanın en büyük taraftar etkileşim ve ödüllendirme uygulaması Socios.com'da da 100.000 kullanıcı tarafından favori takımı seçilerek bu sayıya ulaşan dünyadaki ilk kulüp olmuştu. Galatasaray Fan Token sahibi taraftarlar, Socios.com uygulamasında dünya devlerini de geride bırakmıştı. 

İçlerinde FC Barcelona, Atletico de Madrid, Paris Saint-Germain, AC Milan, Inter, Juventus, Manchester City ve Arsenal gibi kulüpler de bulunan 100'den fazla spor takımının yer aldığı Socios.com uygulamasında Galatasaray taraftarları fark yaratmışlardı. Sadece Türkiye içinde değil 70'den fazla ülkede sarı kırmızılı kulübe desteklerini gösteren Galatasaray Fan Token sahipleri Dries Dries Mertens'in forma numarası, Fernando Muslera'nın kullanacağı eldiveni, Galatasaray Erkek Basketbol Takımı'nın forma dizaynı, ilk 11'in sahaya çıkış şarkısı gibi birçok farklı oylamada da söz hakkı sahibi olmuşlardı. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!