comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray taraftarı Fatih Terim'i duygulandırdı! "Onun belgesi"

06 Şubat 2018, Salı 00:21

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Atatürk Havalimanı'nda takımı karşılayan taraftarlar üzerinden futbolcularına motivasyon konuşması yaptı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın Demir Grup Sivasspor deplasmanında aldığı mağlubiyetin yankıları devam ediyor. 2-1 sona eren Sivasspor maçı sonrasında takımının ortaya koyduğu futbolu yetersiz bulan ve "Bu oyun, kabulleniş bize yakışmıyor" sözleri ile maç sonunda öz eleştiri yapan Fatih Terim, oyuncularına izin vermeden önce kısa bir konuşma yaptı.
 

Fatih Terim'in Sivasspor maçı sonrası futbolcularına yaptığı konuşma


Gece saat 00:30'da İstanbul Atatürk Havaalanına gelen Galatasaray taraftarlarının gösterdiği destek sonrasında duygulanan Fatih Terim, “Bu sevgiyi, inancı, desteği görüyorsunuz. Galatasaray taraftarı bize, size, hep birlikte başarıya ulaşacağımıza inanıyor. Bu da onun belgesi. Bize yakışmayarak aldığımız bir mağlubiyet var. Ama kaybedilmiş bir şey yok. Tam tersi çıkaracağımız dersler var. Bu mağlubiyetten daha da güçlü çıkmalıyız. Önümüzde 14 maç, 14 final var. Bu kayıplar olacak ama biz bırakmayacağız, her maça daha inançlı çıkıp sonuna kadar bu yarışı kovalayacağız” dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.