comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray soyunma odasında 6-0 sonrası neler yaşandı?

07 Kasım 2019, Perşembe 17:32
Galatasaray soyunma odasında 6-0 sonrası neler yaşandı?

Galatasaray'ın 6-0 yenildiği Real Madrid maçından sonra Fatih Terim'in soyunma odasında futbolcularına tek kelime etmediği ortaya çıktı.

FutbolArena - UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray deplasmanda Real Madrid'e 6-0 mağlup oldu. Fatih Terim karşılaşmanın ardından "Çocuklarda kabahat yok. Sorumlukuk bende" sözleriyle dikkat çekti. Peki Fatih Terim, Real Madrid - Galatasaray maçından sonra soyunma odasında konuşma yaptı mı? Maçın ardından yaşananlar bu haberde.
 

Fatih Terim, Real Madrid - Galatasaray maçından sonra neler dedi?


Galatasaray, Real Madrid'e 6-0 mağlup olurken Teknik Direktör Fatih Terim de ortaya çıkan skor ve futbol sonrası en üzgün isimlerden biri oldu.

TEK KELİME ETMEDİ
90 dakika bitiminde Teknik Direktör Fatih Terim'in soyunma odasında futbolcularına tek kelime etmediği ve bir konuşma yapmadığı ortaya çıktı.

Tecrübeli teknik adam maç bitiminde oyuncularına tepkisini bir anlamda sessiz kalarak gösterdi. Terim'in farklı yenilgi, üzüntüsü nedeniyle sıcağı sıcağına konuşma yapmadığı ifade edildi.

FATİH TERİM'İN BASIN TOPLANTISINDAKİ SÖZLERİ

Fatih Terim öte yandan maç sonu basın toplantısında ise "Çok uzun zamandır bir takım hem içeride, hem dışarıya bir takım mesajlar veriyorum zaten. Söylediklerimin dışında söylemeyediklerim... Arasındaki uçurum derler ya, öyle bir laf var. Mağlubiyet olabilir fakat bugünkü mağlubiyet, mücadele edemedik. Yazık sadece. Söylenecek fazla şey yok." dedi.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)