comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray sorusuna Lucescu'dan ilginç yanıt

18 Temmuz 2017, Salı 10:02
Galatasaray sorusuna Lucescu'dan ilginç yanıt

Galatasaray'ın gündeminde olduğu iddia edilen Mircea Lucescu, sarı kırmızılı takımla ilgili gelen soruya ilginç bir yanıt verdi.

FutbolArena - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında ilgilendiği oyuncularla görüşmelerini devam ettirirken, Östersunds karşısında alınan yenilginin ardından geleceği tartışılan Igor Tudor'un yerine düşünüldüğü iddia edilen Mircea Lucescu'dan açıklama geldi.
 

Mircea Lucescu, Galatasaray'a gelecek mi?


Galatasaray'ın Östersunds'a elenmesi halinde teknik direktör Igor Tudor'un görevine son verileceği ve yerine Mircea Lucescu'nun getirileceği iddia ediliyordu. Fenerbahçe'nin Athletic Bilbao ile oynadığı hazırlık maçını izleyen Mircea Lucescu, maç sonrası Galatasaray sorusuna yanıt verdi.

Milliyet'in haberine göre; Rumen teknik adam, "Türkiye'nin sürekli gündemindesiniz, gelecek misiniz, Türkiye'de bir takım çalıştıracak mısınız?" sorusuna, "Göreceğiz" diye cevap verirken, "Galatasaray'dan teklif aldınız mı, bu yönde haberler var?" sorusuna ise, "Şu an kesinlikle bunlarla ilgili konuşmayacağım, benim buraya gelmemin tek sebebi Athletic Bilbao'yu izlemek, Rumen takımı ile eşleşti Bilbao, o yüzden buraya geldim" dedi.
Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.