comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Son Dakika: Mustafa Cengiz, Nagatomo'yu açıkladı (21 Mart 2018)

21 Mart 2018, Çarşamba 13:57

Galatasaray Son Dakika Haberleri kategorisinde Mustafa Cengiz'in Yuto Nagatomo'nun transferiyle ilgili yaptığı açıklama güne damga vurdu.

Galatasaray Son Dakika Haberi olarak Yuto Nagatomo'nun transferiyle ilgili gelişmel ön plana çıktı. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Sportif A.Ş yöneticisi Abdurrahim Albayrak'ın basın mensuplarına verdiği yemekte Nagatomo'nun bonservisiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
 

Galatasaray, Nagatomo'nun bonservisini alacak mı? (GS Transfer 2018)


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve teknik direktör Fatih Terim, yönetici Abdurrahim Albayrak'ın ofisinde basın mensuplarının karşısına çıktı.

Galatasaray Nagatomo Transferi hakkında Mustafa Cengiz şunları söyledi:
"Nagatomo aracılığıyla maçlarımıza birçok Japon geliyor. Bu bizi mutlu ediyor. Ekibimiz Nagatomo için görüşüyor. Şimdi konuşursam İtalyanlar çok uyanık, fiyatı artırırlar."


 

Yuto Nagatomo, Galatasaray'da kalacak mı?


İtalyan basınına önemli açıklamalar yapan Yuto Nagatomo, Galatasaray'da mutlu olduğunu dile getirdi ve transferiyle ilgili konuştu. Deneyimli oyuncu, "Kiralık sözleşmem bitince ne olacağını bilmiyorum. Galatasaray'da şampiyon olmak istiyorum. Inter her zaman benim kalbimde. Oraya dönmek benim için problem olmaz" ifadelerini kullandı.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.