comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray sol bek transfer edecek mi?

08 Kasım 2017, Çarşamba 17:41
Galatasaray sol bek transfer edecek mi?

Galatasaray, devre arasında sol bek transferi için girişimlerini hızlandırdı.

FutbolArena Özel - Galatasaray Kulübünde Başkan Dursun Özbek'ten 'Kwadwo Asamoah' talimatı geldi. Cenk Ergün ve scout ekibi ile Tudor çalışmalara başlayacak ve sol bek transferi için hazırlıklar başlayacak.


Galatasaray devre arasında transfer yapacak mı?


Devre arasında Juventus'tan Ganalı sol beki transfer etmek isteyen Galatasaray'da başkan Özbek, Aralık ayında harekete geçme kararı aldı.

Özbek, Asamoah'ın transferini bitirmek ve İtalyanları ikna etmek adına Sportif Direktör Cenk Ergün'ün geç kalmadan Aralık ayında temaslara yeniden başlamasını istedi.
Dursun Özbek, her ihtimali düşünüp Asamoah transferinde bir sorun çıkma olasılığına karşı Sportif Direktör Cenk Ergün ve Tudor'dan, transferde geç kalmamak adına sol tarafa Ganalı oyuncunun alternatifi olabilecek futbolcuları belirlemelerini istedi.
 

Galatasaray Arda Turan'ı transfer edecek mi?


Öte yandan devre arasında sol bek transferi dışında bir de sürpriz hamle gelebilir. İspanya'nın Barcelona takımında forma giyen milli futbolcu Arda Turan'ın transfer edileceği yönünde çıkan haberlerin sorulması üzerine geçtiğimiz günlerde Başkan Özbek, “Transfer hakkında konuşmak yanlış olur. Daha çok erken. Çok süremiz var. Scout ve Tudor ile görüşüyoruz. Galatasaray'a en faydalı transferi yapmak için hep birlikte konuşuyoruz. Tudor ile sürekli görüşme yapıyoruz. Sadece transfer ile ilgili konuşmuyoruz” diye cevap vermişti.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)