comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray şampiyonluk kutlamaları canlı izle (Galatasaray TV, GS TV Şampiyonluk kutlamaları izle)

25 Mayıs 2019, Cumartesi 18:27
Galatasaray şampiyonluk kutlamaları canlı izle (Galatasaray TV, GS TV Şampiyonluk kutlamaları izle)

Galatasaray TV canlı izle, Galatasaray.com. Galatasaray TV canlı, şifresiz izle. Galatasaray şampiyonluk kutlamaları canlı izle. GS TV Canlı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında Medipol Başakşehir'i Türk Telekom Stadı'nda 2-1 mağlup eden Galatasaray, şampiyonluk kutlamaları için Türk Telekom Stadı'nda Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları GS TV üzerinden ve Galatasaray TV, Youtube hesaplarından canlı yayınlanacak. Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları izle, GS TV kutlamalar izle, Galatasaray TV canlı izle. Galatasaray.com canlı izle seçenekleri haberimizde.


Galatasaray TV, GS TV, Galatasaray.com canlı izle


Spor Toto Süper Lig şampiyonu Galatasaray, 22. şampiyonluk kutlamalarını Türk Telekom Stadı'nda gerçekleştirecek. Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları GS TV ve Galatasaray TV Youtube hesaplarından canlı yayınlanacak. Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları öncesinde Galatasaray taraftarları şampiyonluk kutlamalarını internet üzerinden izlemek için araştırmalar yapmaya başladı.

Galatasaray TV canlı izle, GS TV canlı izle, Galatasaray.com canlı izle. Galatsasaray şampiyonluk kutlamaları canlı izle seçenekleri haberimizde.

GALATASARAY TV CANLI İZLE

 

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasında hangi şarkıcılar çıkacak?


Sarı kırmızılı kulübün Cumartesi günü saat 19:05'te taraftarı ile Türk Telekom Stadyumu'ndaki şampiyonluk kutlamasında sahne alacak sürpriz isimlerden birinin Alya olduğu öğrenildi. 'Kupalara Layıksın Sen Şanlı Galatasaray' tezahüratını Alya seslendirmiş ve başta Fatih Terim olmak üzere Galatasaray camiası çok beğenmişti.

Final haftalarında da Galatasaray, Alya'nın seslendirdiği bu marşı kullanmıştı. Türk Telekom Stadyumu'ndaki kutlamada Alya'nın sahne alacağı belirtilirken, törende Galatasaray'daki bir gelenek de değişmeyecek. Galatasaraylı oyuncular şampiyonluk kutlamasında sahneye kendi seçtikleri şarkılar eşliğinde çıkacak.

Ayı zamanda İrem Derici de Galatasaray için hazırladığı şampiyonluk şarkısını sosyal medyadan yayınlarak Türk Telekom Stadyumu'ndaki kutlamalarda sahneye çıkacağını ilan etmiş oldu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"