comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Sakaryaspor ile hazırlık maçı yapacak (Sakaryaspor-Galatasaray maçı hangi gün, saat kaçta?)

20 Temmuz 2018, Cuma 19:20
Galatasaray, Sakaryaspor ile hazırlık maçı yapacak (Sakaryaspor-Galatasaray maçı hangi gün, saat kaçta?)

Galatasaray hazırlık maçı kapsamında Sakaryaspor ile hazırlık maçında karşı karşıya gelecek. Sakaryaspor - Galatasaray müsabakası Sakarya Atatürk Stadı'nda oynanacak.

FutbolArenaGalatasaray ile Sakaryaspor, Atatürk Stadı'nda hazırlık maçı oynayacak. Fatih Terim yönetiminde İsviçre'de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray, İsviçre kampını tamamlayıp İstanbul'a dönecek. İstanbul'a dönecek olan Galatasaray daha sonra Sakarya Atatürk Stadı'nda Sakaryaspor ile hazırlık maçı oynayacak. Sakaryaspor - Galatasaray hazırlık maçı hangi gün, saat kaçta? Detaylar haberimizde.


Sakaryaspor Galatasaray hazırlık maçı hangi gün, saat kaçta? (Sakaryaspor Galatasaray maç yayını)


Galatasaray futbol takımı hazırlık maçında Sakaryaspor ile karşı karşıya gelecek. İsviçre kampını tamamlayarak İstanbul'a dönecek olan Galatasaray, Sakaryaspor ile Sakarya'da karşı karşıya gelecek. Galatasaray, Sakaryaspor ile 25 Temmuz Çarşamba günü saat 19:00'da başlayacak. Sakaryaspor ile Galatasaray arasında oynanacak hazırlık müsabakasının yayıncı kuruluş bilgisi henüz netleşmiş değil.

İkinci etap kamp çalışmaları öncesinde Sakaryaspor ile karşılaşacak Galatasaray'da Fatih Terim'in takımdaki as oyunculara şans vermesi bekleniyor. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"