comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray - Real Madrid maçı için yarışmada ilginç yorum

07 Ağustos 2017, Pazartesi 22:29
Galatasaray - Real Madrid maçı için yarışmada ilginç yorum

Galatasaray ile Real Madrid arasında oynanan Şampiyonlar Ligi maçı Show Tv'de Bir Sorun Var mı? programına konu oldu. Jüri üyesi İrem Topçu'nun verdiği cevap dışında yaptığı yorum stüdyoda alkış tufanına sebep oldu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde Türk Telekom stadında oynadığı tarihi Real Madrid maçı, Show Tv'de yayınlanan Bir Sorun mu Var? yarışma programına konu oldu. Bir Sorun mu Var? programında 5. soru karşısında yarışmacı, konu futbol olunca bu soruyu jüri üyelerinden İrem Topçu'ya yöneltti. İrem Topçu'nun verdiği cevap dışında yorumları ise stüdyoda büyük bir alkış tufanının yaşanmasına sebep oldu. 


Bir Sorun Var mı? Show TV nasıl bir yarışma?


Ekranların beğenilen ismi Ali Sunal'ın sunumu, sıra dışı ve özgün formatı ile “Bir Sorun mu Var?” ekranlara yepyeni bir soluk getirecek.  Bilgi yarışmalarında alışılan her şeyi değiştiren sıra dışı program, hiçbir soruya cevap vermeden 500.000TL'lik büyük ödülün kazanılma heyecanını yaşatacak.
Programın şimdiden merak uyandıran formatı, yarışmacıların, yarışma boyunca hiçbir soruya doğru cevap veremeyeni bulması üzerine dayanıyor.  Yarışmacının 500.000TL'lik büyük ödülü alması için yapması gereken usta başından öğrenciye, avukattan pazarcıya çeşitli mesleklerden oluşan on kişilik  gruptan kimin bilemeyeceğini bilmek! Yarışmacı, 10'lar diye adlandırılan gruptan 11 sorudan 7'sine yanlış cevap verecek kişiyi bulmaya çalışacak. Final heyecanında ise tek bir soruya kendisi doğru cevap verir ise 500.000 TL kazanma şansı olacak.


Bir Sorun Var mı Yarışması soruları ve jüri üyeleri


Show TV'de yayınlanan Bir Sorun Var mı yarışmasının 7 Ağustos Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümünde 5. soruda futbol konusu çıkınca, yarışmacı jüri üyelerinden İrem Topçu'ya yöneltti. Soru, 2013'te Real Madrid'e karşı oynadığı Şampiyonlar Ligi maçında 70 saniye arayla 2 gol atan takım hangisidir? ve şıklarda Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Bursaspor yer aldı. İrem Topçu ise Galatasaray diyerek soruya doğru cevap vermiş oldu. 

Jüri üyesi İrem Topçu ise cevabı sırasında şu sözleri kullandı:

"REAL MADRİD İLE DİREKT GALATASARAY'I EŞLEŞTİRİYORUM"

Real Madrid ile direkt Galatasaray'ı eşleştiriyorum kafamda. Böyle bir soru karşısında direkt Galatasaray diyebilirim ama olmayabilir. Babam cevabı biliyordur kesin. Acaba Bursaspor mu diyeceğim ama ilk aklıma gelen Galatasaray. Ben de Galatasaray diyorum. "FUTBOL ÇALIŞIYORUM"

"Ben sizi uyardım. Gerçekten çalışıyorum. Hafta sonları full futbol çalışarak geçiriyorum. Bazı arkadaşlarıma sorular yazıyorlar. Bana soruyorlar. Çok bozuluyorum çünkü. Her futbol sorusu bana geliyor ve hiçbirini bilemiyorum. O yüzden futbol çalışmaya başladım." 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.