comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Ozornwafor'u Kayserispor'a kiraladı! Yasir Subaşı sürprizi

10 Temmuz 2019, Çarşamba 15:47
Galatasaray, Ozornwafor'u Kayserispor'a kiraladı! Yasir Subaşı sürprizi

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Fenerbahçe'den Yasir Subaşı'yı bonservisiyle, Galatasaray'dan Valentine Ozornwafor'u kiralık olarak kadrolarına katacaklarını açıkladı.

FutbolArena - Galatasaray'da bir Süper Lig takımına kiralanması beklenen yeni transfer Valentine Ozornwafor, Kayserispor'a gidiyor. Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Fenerbahçe'ye transfer olduğu açıklanan Yasir Subaşı'nın da bonservisiyle birlikte kadroya katılacağını açıkladı.
 

Valentine Ozornwafor Galatasaray'dan ayrıldı mı?


Galatasaray, Nijerya'dan transfer ettiği genç stoper Valentine Ozornwafor'u gelişmesi için Kayserispor'a kiraladı. TRT Spor'da konuşan Kayserispor Başkanı Erol Bedir, "Fenerbahçe'den Yasir Subaşı bonservisiyle, birtakım formüllerle bize geliyor. Galatasaray'dan Ozornwafor için Abdurahim Albayrak ile görüştüm. İkisi de bugün veya yarın Kayserispor'un kampına katılacak." dedi.

"DENİZ TÜRÜÇ TRANSFERİYLE ALAKASI YOK"
Erol Bedir sözlerinin devamında, "Yasir Subaşı 6-7 ay önce Ümraniyespor'da oynarken Ali Koç başkan ile konuştum. Mesele kapandı. Yasir Subaşı'nın ve Ozornwafor'un Deniz Türüç transferiyle bir ilgisi yok." ifadelerini kullandı.
 

Valentine Ozornwafor kimdir, kaç yaşında?


Galatasaray genç futbolcu Ozornwafor'u transfer ettiğini KAP'a bildirdi ve Nijeryalı stoperle 4 yıllık sözleşme imzalandı. Kariyerine ülkesinde başlayan Nijeryalı stoper Valentine Ozornwafor, Enyima takımında forma giyiyordu. Stoperde görev alan genç futbolcu, Nijerya Milli Takımı'nın alt yaş kategorilerinde de forma giyiyor. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!