comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Özhan Canaydın'ı unutmadı

22 Mart 2018, Perşembe 11:19

Galatasaray Kulübü, vefatının 8. yıl dönümü nedeniyle eski başkanlardan Özhan Canaydın'ı andı.

FutbolArena - Galatasaray'dan yapılan açıklamada, "Spora sadece başarı ve mücadele anlamı yüklemeyen, sporun saygı, dostluk ve sevgi içinde olması gerekliliğini ortaya koyan Galatasaraylıların hiçbir zaman unutamayacağı abisi Özhan Canaydın, nadir görülen bir duruşun temsilcisi olarak taraflı tarafsız herkesin takdirini kazandı." denildi.

Açıklamada, "Aramızdan ayrılışının 8. yılında, son nefesine kadar yüreğinde Galatasaray sevgisini taşıyan başkanlarımızdan Özhan Canaydın'ı saygı, hasret ve özlemle bir kez daha anıyoruz." ifadeleri kullanıldı.

Mustafa Cengiz'in basın mensuplarına yaptığı açıklamaları


"BİZ BÜTÜN TAKIMLAR İÇİN SUNUM YAPTIK"
"UEFA tarihinin en gerçekçi ve doğru sunumunu yaptık. Bunu onlar söyledi. Bizim bütün Türk takımları adına sunum yaptık. Biz en az 8 takımımızın Avrupa'da olmasını isteriz. En başarılı takım da Galatasaray olsun."

LOCA SATIŞLARIMIZ 17 MİLYON TL'Yİ AŞTI

"Igor Tudor bize 7,5 milyon liralık dava açmış. Gelişi gibi gidişi de doğru olmadı. Böyle olmamasını isterdik. Loca satışlarımız 17 milyon lirayı aştı. Yellow Friday kampanyası UEFA'nın da hoşuna gitti. Onlar da bizleri yaşatmak istiyor. Biz 5 yıllık bir sunum yaptık""İBRA KONUSUNDA BİR ŞEY YAPAMAYIZ"

"Dursun Özbek ile kişisel hiçbir sorunum yok. Ben bütün başkanları bir araya getirdim. Bunu spor tarihinde yapan yok. Dursun Özbek yönetimini ibra konusunda biz bir şey yapamayız. Genel Kurul buna karar verecek. Biz gerçekleri camiamıza şeffaf olarak sergileriz. Dursun Özbek yönetiminin ibra edilip edilmemesi UEFA'yı etkilemez. Bu, Galatasaray'ın iç sorunu"

"ŞAMPİYONLUK HAVASINA GİRDİK"

"Sevgili Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak ve futbolcuların şampiyonluk havasına girdiklerini net bir şekilde görüyorum. Mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum."

"FENERBAHÇE MAÇINDA..."

"Kadıköy'de buzdolabı gibi durmak zorundaydım. Kimseden çekindiğim için değil, rakibe duyduğum saygı nedeniyle öyle oturdum. Biz böyle yetiştik"

"SEÇİMLERDE YENİDEN ADAYIM"

"Seçimlerde yeniden aday olacağım. Göreve geldikten sonra tefecilere, aracı kurumlara 190 milyon lirayı aşkın ödeme yaptık. Burak Elmas ile hiçbir sorunumuz yok"

"2 TANE KIRMIZI KART VARDI"

Fenerbahçe karşısında normal bir deplasman maçında oynar gibi oynadık. Fenerbahçe de güzel oynadı. Penaltı pozisyonlarından önce 2 tane kırmızı kart vardı. Onları verse belki penaltı poziyonları yaşanmayacaktı. Ben hakemlerin art niyetli olduğuna inanmıyorum. Hakemler Galatasaray'a karşı çok cesurlar. Rakibe karşı çok cimriler.

"NAGATOMO BİZİ MUTLU EDER"

Nagatomo aracılığıyla maçlarımıza birçok Japon geliyor. Bu bizi mutlu ediyor. Ekibimiz Nagatomo için görüşüyor. Şimdi konuşursam İtalyanlar çok uyanık, fiyatı artırırlar.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.