comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray - Östersunds maçında Mehmet Demirkol'dan uyarı

20 Temmuz 2017, Perşembe 21:24
Galatasaray - Östersunds maçında Mehmet Demirkol'dan uyarı

Galatasaray - Östersunds maçının ilk yarısını NTV Spor'da Mehmet Demirkol yorumladı. 

FutbolArena - Galatasaray - Östersunds UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanş maçının ilk yarısı golsüz berabere bitti. Devre arasında NTV Spor'da Mehmet Demirkol müsabakayı ve Galatasaray'ı değerlendirdi. 
 

Galatasaray - Östersunds maçı yorumları


Galatasaray - Östersunds UEFA Avrupa Ligi maçının ilk yarısını devre arasında Mehmet Demirkol yorumladı. Demirkol, Selçuk ve Tolga'yı oyuna girememeleri konusunda uyardı. 

"GALATASARAY AGRESİF"
"Galatasaray ilk yarıdan beri agresif. Gomis'te bile bu var, onu görüyoruz. Organizasyon anlamında Östersunds sahasında bekliyor. İkinci ve üçüncü bölgede baskı yapmıyorlar ve Galatasaray hiç çıkarmadı rakibi."

"SELÇUK VE TOLGA OYUNA GİREMİYORLAR"

"Selçuk ve Tolga oyuna fazla girmiyorlar. Galatasaray öne gittiği zaman orada kalıyor ama rakibin arkasına geçemiyor. Alanı hızlı boşaltamıyor. İlk maçtan farklı bir Galatasaray var yine de. O anlamda beğendiğimi söyleyebilirim."

"LİNNES'E FIRSAT SUNULDU"

"Linnes'in kendisinden beklenen işleri yapmak için elinde fırsat var, takım hazırlıyor ama bir pozisyonda Gomis'i göremedi. Gollük pas çıkarabileceği yerde yapamadı o kritik pasları. Keita'nın açıldığı yerde topun altına girsen penaltı bile alabilirsin."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.