comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray - Östersunds maçında Gökmen Özdenak çıldırdı!

20 Temmuz 2017, Perşembe 21:30
Galatasaray - Östersunds maçında Gökmen Özdenak çıldırdı!

Galatasaray - Östersunds maçının ilk yarısında müsabakayı yorumlayan Gökmen Özdenak sarı kırmızılı futbolcuları eleştirdi. 

FutbolArena - Galatasaray - Östersunds maçının ilk 45 dakikası golsüz sona erdi. Sarı Kırmızılı takıma turu geçmek için en az farklı galibiyet gerekirken, ilk yarıda son dakikalar hariç pozisyon üretmekte sıkıntı yaşayan sarı kırmızılı takıma devre arasında A Spor'da Gökmen Özdenak'tan sert eleştiri geldi. 
 

Galatasaray - Östersunds maçı yorumları


Galatasaray - Östersunds maçını ilk 45 dakikanın ardından A Spor'da Gökmen Özdenak getirdi. Sarı Kırmızılı futbolcuları ağır bir dille eleştiren Özdenak şunları söyledi:

"TUDOR'UN ACİLEN DEĞİŞİKLİK YAPMASI LAZIM"
"Tolga Ciğerci'yi çıkarıp Donk'un alınması lazım. Sinan Gümüş yerine ise Garry Rodrigues oyuna alınmalı. Yasin'in yerine ise Eren. Çift santrfora dönelim. Başka türlü olmaz."

"ALLAH NE YAPSIN?"

"Galatasaraylı futbolcular çok ağır ya. Maicon ağır. Gomis topu kafasına bekliyor. Carole desen facia. Ben anlamıyorum resmen. Allah korusun diyorsunuz ama Allah ne yapsın? Tolga sahada yok. Selçuk sahada yok. Yürüyorlar resmen."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.