comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray - Östersunds maçı sonrası İsveçli spor yazarından gönderme!

21 Temmuz 2017, Cuma 00:03
Galatasaray - Östersunds maçı sonrası İsveçli spor yazarından gönderme!

Galatasaray'ın, Östersunds'a elenmesi İsveç basınında büyük yankı uyandırdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Östersunds'a elenmesi İsveç basınında da büyük yankı uyandırdı. Östersunds'un galibiyeti İsveç basınında tarihi bir zafer olarak yorumlanırken, İsveçli futbol yazarı Noa Bachner ise çarpıcı bir yazı kaleme aldı.
 

Galatasaray - Östersunds İsveç basını haberleri


Galatasaray'ın, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Östersunds'a elenmesi İsveç basınında da büyük yankı uyandırdı. Sarı Kırmızılı takımın elenmesini İsveçli futbol yazarı Noa Bachner yorumladı. 

"KAHRAMAN ÖSTERSUNDS"
"Östersunds futbolcuları İstanbul'da bir kahraman gibi savaştı. Galatasaray'ın baskılarına direndiler, gerçekten çok iyi mücadele ettiler. Belki ilk maçtaki kadar atak bolluğu yoktu ama bunu bekliyorduk. Çünkü güçlü bir rakip var ve taraftarıyla birlikte büyük baskı kuruyorlardı."

"GALATASARAY'I ELEMEK BİR HARİKA"
"Östersunds futbolcuları kariyerlerinin en büyük başarılarına imza attılar. Galatasaray gibi önemli bir Avrupa takımını elediler. Özellikle ikinci yarıda sonlara doğru olan görüntü asla unutulmayacak türdendi. Galatasaraylı taraftarlar alkışlıyordu. Böyle bir kareyi Östersunds tarihi bir daha yaşamayabilir. Galatasaray'ı elemek gerçekten bir harika."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (23 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.