comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray - Osmanlıspor maçına Levent Nazifoğlu da geldi

19 Mayıs 2017, Cuma 20:18
Galatasaray - Osmanlıspor maçına Levent Nazifoğlu da geldi

Galatasaray'da 2 ay önce yöneticilkten istifa eden Levent Nazifoğlu, Osmanlıspor maçını izlemek üzere TT Arena'ya geldi. 

FutbolArena - Galatasaray ile Osmanlıspor arasında Spor Toto Süper Lig 32. haftasında oynanacak zorlu maçı sarı kırmızılıların eski yöneticisi Levent Nazifoğlu da tribünden izledi. 
 

Galatasaray seçim kampanyasında Levent Nazifoğlu destek verdi mi?


Hatırlanacağı üzere Galatasaray'da Dursun Özbek yönetimi uzun bir süredir taraftarlar tarafından protestolara maruz kalıyor. Bir kısım Genel kurul üyesi de erken seçime gidilmesi için imza topluyor. Birçok ünlü genel kurul üyesi imza verirken, Dursun Özbek yönetiminden yakın zamanda istifa eden bir kişi daha imzasını attı. 

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Levent Nazifoğlu'nun da Dursun Özbek ve yönetiminin erken seçime gitmesi için başlatılan imza kampanyasına katılığı öğrenildi.
Dursun Özbek ile daha önce yönetimde yer almış kişilerden; Fatih İşbecer, Tayfun Demir, Selim Arda Üçer ve Cüneyt Tanman da bu imza kampanyasına destek vermişti.

2 AY ÖNCE İSTİFA EDEN NAZİFOĞLU TT ARENA'DA!

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulundan 2 ay önce istifa eden Levent Nazifoğlu da görevini bıraktıktan sonra ilk kez TT Arena'ya sarı kırmızılı takımı desteklemeye geldi. Galatasaray - Osmanlıspor maçında tribünde yer alan Nazifoğlu, sarı kırmızılı takıma destek vermek üzere müsabakayı izledi. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"