comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray olağanüstü toplanacak mı? İrfan Aktar açıkladı

09 Ağustos 2017, Çarşamba 14:24
Galatasaray olağanüstü toplanacak mı? İrfan Aktar açıkladı

Galatasaray'da olağanüstü divan kurulu için başlatılan imza kampanyasınde yeterli imzaların toplandığı ifade edilmişti. Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, FutbolArena'ya konuştu.

FutbolArena - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında kadrosuna kattığı oyunculara için ödediği bonservis bedelleri ve verdiği maaşlarla dikkat çekti. Sarı kırmızılı camiada bir grup isim bu harcamalarla ilgili yönetimi sorgulama adına olağanüstü divan kurulu çağrısında bulundu. 

FutbolArena'nın duyurduğu haberde, Galatasaraylı genel kurul üyelerinin olağanüstü divan kurulu için imza kampanyası başlattığı belirtilmişti. Yaşanan gelişme sonrası yeterli sayıda imzanın toplandığı ve Divan Başkanı İrfan Aktar'a iletildiği öne sürülmüştü. Konuyla ilgili FutbolArena, İrfan Aktar'a ulaştı.
 

Galatasaray'da olağanüstü divan kurulu ne zaman?


FutbolArena'ya açıklamalarda bulunan İrfan Aktar, "Divan Başkanlığına şu ana kadar ulaşmış bir imza sayısı yok. Fakat divan üyelerimizinden bir kişinin böyle bir talebi oldu. Normalde Eylül'ün 13'ünde yapacağımız toplantının erkene alınmasını talep etti. Yapılan transfer harcamalarıyla ilgili bilgilendirme istediler. Duruma bakacağız, inceleyeceğiz ve ona göre toplantının erkene alınıp alınmayacağına karar vereceğiz." dedi.
Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.