comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray neden toplantıya katılmadı? Erol Bedir'den açıklama

19 Şubat 2019, Salı 18:27
Galatasaray neden toplantıya katılmadı? Erol Bedir'den açıklama

Kulüpler Birliği Başkan Vekilİ Erol Bedir, borçların yapılandırılmasıyla ilgili gerçekleşen toplantının ardından konuştu. 

FutbolArena - Kulüplerin borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili olarak Kulüpler Birliği toplantısının ardından Başkan Vekili Erol Bedir, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

"MALİYE BAKANIMIZDAN RANDEVU BEKLİYORUZ"
Lisanslama çalışmaları 15 Mart itibariyle başlayacak TFF'de. 15 Mart'a kadar finansal konuların tamamını halletmiş olmamız lazım. UEFA kriterlerine göre borcumuzun olmaması lazım. Bunların sağlanması için mali yapılanmanın bir an önce sağlanması lazım. Çalışmalar yaptık. Sayın Maliye Bakanımızdan randevu bekliyoruz. O randevudan sonra açıklama yapmış olacağız. "GALATASARAY'IN TOPLANTIYA NEDEN KATILMADIĞINI BİLMİYORUM"

Erol Bedir, Galatasaray'dan herhangi bir yetkilinin toplantıya katılmamasıyla ilgili olarak "Ben biraz sonra Galatasaray yönetimini arayacağım. Herkesin kendi meselesi. Galatasaray kulübümüzün de farklı düşündüğünü zannetmiyorum. Niye gelmediklerini bilemiyorum. Kendilerine sormak lazım. Belki mazeretleri vardır. Galatasaray da bu gemideki en önemli aktörlerden birisi." dedi.  

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)