comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Ndiaye için Stoke City'e açık kapı bırakmadı

09 Ocak 2018, Salı 22:53
Galatasaray, Ndiaye için Stoke City'e açık kapı bırakmadı

İngiltere Premier Lig ekibi Stoke City, Ndiaye için Galatasaray'ın kapısını çaldı. Sarı kırmzılı kulüp transfer cevabında net bir tavır sergiledi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın yıldızı Badou Ndiaye bir kez daha İngilizlerin radarına takıldı. Sezon başında Ndiaye'yi isteyen Stoke City Kulübü yeniden Senegalli futbolcuya talip oldu. İngiliz kulübünün şu anda resmi teklif yapmasa da, menajerler aracılığı ile Ndiaye için Galatasaray'ın kapısını çaldığı ortaya çıktı. Galatasaray Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!
 

Stoke City, Badou Ndiaye'yi transfer edecek mi?


Galatasaray kulübü ise sezon başında 9 milyon euro bonservis bedeli karşılığında kadrosuna kattığı Ndiaye için kontratındaki fesih bedelini işaret edip kapıyı kapattı. Galatasaray, takımın en önemli oyuncularından biri olan Ndiaye'yi bırakmak istemiyor.

21. şampiyonluk hedefinde as oyuncuları için üst düzey bir teklif olmadıkça değerlendirmeye almayacak olan Galatasaray Kulübü, İngilizlere açık kapı bırakmadı.
NDİAYE İÇİN 18 MİLYON EURO İSTENDİ

Galatasaray'ın Ndiaye ile yaptığı sözleşmede, 15 Haziran 2019'dan itibaren bir fesih bedeli bulunuyor. O tarihten sonra bir kulüp 18 milyon euro ödediği takdirde Galatasaray'dan Ndiaye'yi transfer edebilecek. Cimbom bu 18 milyon euroluk teklifle gelinmediği takdirde Stoke City kulübünü ciddiye almayacak. Galatasaray'ın gelen teklifi değerlendirmesi için alt sınır bu bedel olacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)