comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Müzesi kapılarını açtı! Yönetimin planı 20 Milyon TL gelir...

01 Mart 2018, Perşembe 18:31
Galatasaray Müzesi kapılarını açtı! Yönetimin planı 20 Milyon TL gelir...

Galatasaray'da uzun süredir beklenen müze açılışı bugün gerçekleşti.

FutbolArena Özel - Bugün kapılarını açan Galatasaray Stat Müzesini ilk gün sonunda 1250 kişi ziyaret etti.

İLK GÜN İÇİN BAŞARILI
Karlı ve soğuk kış şartlarını göz önüne alan Galatasaray Yönetimi, ilk gün için 1250 kişilik ziyaret rakamını başarılı buldu.

HEDEF 20 MİLYON TL

Sarı kırmızılı yönetim, müze ve stat turu ile birlikte Galatasaray'a yılda 20 milyon TL gelir yaratmayı hedefliyor.

Müze ve stat turu ile birlikte Türk Telekom Stadyumuna gelecek olan ziyaretçilerin GS Store Mağazasının cirosunu da artıracağını planlayan Galatasaray kulübü buradan da satışların artması ile önemli gelir elde etmeyi hedefliyor.

BURAK ELMAS'TAN DURSUN ÖZBEK'E TEPKİ

Galatasaray Spor Kulübü'nün dün Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleştirdiği Galatasaray Stadyum Müzesi açılışına eski başkan Dursun Özbek'te katılmış ve açılış sonrasında basın mensuplarının karşısına geçmişti.

Basın mensuplarının karşısına geçen Dursun Özbek, UEFA ile yapılacak görüşme hakkında açıklamada bulunarak. ''Riva projesinden 1,5 milyar TL bekliyoruz, bunun UEFA'ya anlatılması gerekiyor. Özellikle UEFA'nın çok dikkat ettiği, futbol ailesine olan borcun ödenmesi gerekiyor. 9 Mart'ta UEFA'ya gidilecek. Bu manada anlatım yapılırsa başarılı olunacağını düşünüyorum'' ifadelerini kullandı.

Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Burak Elmas, eski başkan Dursun Özbek'in yapmış olduğu bu açıklama hakkında sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.Burak Elmas, Dursun Özbek'in UEFA ile yapılacak görüşme öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamalara ''Böyle birşey demiş olamaz. Asılsız dedikodudur diye umuyorum.'' paylaşımında bulundu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.