comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray müzesi açılış tarihi belli oldu

18 Ocak 2018, Perşembe 14:45
Galatasaray müzesi açılış tarihi belli oldu

Galatasaray yönetimi uzun zamandır dizayn ettirdiği Galatasaray Müzesi açılışına özel bir tarih belirledi.

FutbolArena Özel Galatasaray müzesi açılış tarihi belli oldu. Galatasaray Spor Kulübü tarafından tarih boyunca kazanılan kupaların sergilemesi amacı ile uzun zamandır dizayn ettirilen Galatasaray Müzesi açılışı gerçekleştiriyor. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da.


Galatasaray Müzesi ne zaman açılıyor?


Büyük bir titizlik ve son teknoloji ile dizayn edilen Galatasaray müzesi, 14 Şubat 2018 tarihinde açılacak. Sevgililer gününde Galatasaray müzesi kapılarını açacak. İçerisinde cep sinema, son teknolojik sistemle donatılan Galatasaray müzesi için özel bir açılış programı da düzenlenecek.

Galatasaray yönetiminin, FutbolArena'ya verdiği bilgiye göre müzede sarı kırmızılıları sürprizler bekleyecek. Galatasaray Kulübünün, Samsung firması ile birlikte organize ettiği müzede ziyaretçiler tüm kupaları ses efektleri ile adeta yeniden yaşayacak.
ÖZEL ANLAR YAŞANACAK

UEFA Kupasını gördüğünüzde müzede simülasyonla görsel ve ses efektleri ile Popescu'nun penaltı anı, kupayı getiren gol ekranlara, hoparlöre verilecek. Buna benzer birçok sürpriz Galatasaray müzesinde taraftarları bekleyecek.

''O ANLARI ADETA YENİDEN YAŞAYIP HİSSECEKLER''

Galatasaray yöneticileri de "Müzeyi gezerken ziyaretçileri o kupaları ve anları adeta yeniden yaşayıp hissedecek" dedi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)