comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Murat Sökük'ü idmanda ağırladı

06 Mart 2018, Salı 19:28

Galatasaray, harçlığını kitap satarak çıkartan ve "Kitaplar yakılmak değil, okunmak içindir" açıklamasıyla alkış toplayan Kastamonulu Murat Sökük'ü idmanda ağırladı.

FutbolArena - Atiker Konyaspor maçı hazırlıklarına başlayan Galatasaray, bugünkü idmanda özel bir konuğu ağırladı. Kitap satarak harçlık çıkartan Kastamonulu Murat Sökük, sarı kırmızılı takımın antrenmanını izledi. 
 

Murat Sökük, Galatasaray'ın Atiker Konyaspor maçı idmanında


Kastamonu Tosya'da, babasına yakılması için verilen kitapları satarak okul ihtiyaçlarını karşılayan Murat Sökük, Galatasaray'ın misafiri olarak bugünkü antrenmanı takip etti. "Kitaplar yakılmak için değil, okumak içindir” sözleriyle ses getiren Murat'a, teknik direktör Fatih Terim ve oyuncular tarafından imzalı bir forma hediye edildi.


 

Galatasaray'da sakat futbolcuların son durumu


Cedric Carrasso, kaleciler için hazırlanan antrenmanın tamamında yer aldı. Yasin Öztekin, izinli olduğu için bugünkü antrenmanda yer almadı. Eren Derdiyok ve Jason Denayer'in tedavisine ise devam edildi.
Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki antrenmanda ilk olarak salonda oyunculara özel bireysel program ve core stabilizasyon egzersizleri uygulandı. Antrenmanın ikinci bölümünde Jupp Derwall Antrenman Sahası'na çıkan takım, teknik direktör Fatih Terim yönetimindeki çalışmaya beşe iki dar alan oyunuyla başladı. Daha sonra dokuza dokuz kontrol pas oyunu oynandı. Ana bölümde ise sınırlı alanda dokuza dokuz çift kale oyun gerçekleştirildi. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.