comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Mert Günok'u mu transfer ediyor?

26 Temmuz 2017, Çarşamba 14:56
Galatasaray, Mert Günok'u mu transfer ediyor?

Galatasaray Bursaspor ile yollarını ayıran kaleci Mert Günok'u mu transfer ediyor? Detaylar haberimizde.

FutbolArena  -Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında gündemine Bursaspor ile yollarını ayıran Mert Günok geldi. Sarı kırmızılı yönetim Cenk Gönen'in yerine Met Günok'u transfer etmek istiyor.


Galatasaray Mart Günok'u mu transfer ediyor?


Sarı kırmızılı yönetim Bursaspor ile yollarını ayıran Mert Günok'un peşine düştü. Bursaspor ile yollarını ayıran ve Bursa kampından ayrılan Mertin Günok'un bu akşam saatlerinde İstanbul'a gelmesi bekleniyor. İstanbulda transfer görüşmesi yapacak olan başarılı kalecinin yeni takımının birkaç gün içerisinde netlik kazanması bekleniyor.

Bursaspor kampından ayrılan Mert Günok, şu ifadeleri kullandı;
''UMARIM BURSASPOR HAKETTİĞİ YERLERE ULAŞIR''

"Oynadığım zaman en iyisi vermeye çalıştım. Oynamadığım zaman da takım arkadaşlarıma destek oldum. Bu konuda vicdanım rahat. Elimden geleni yapmaya çalıştım. Daha güzel şeyler yaşayabilirdim. Bursa, İstanbul'dan sonra güzel bir deneyim oldu. Futbolun içinde var. Herkese teşekkür ederim. Değerli insanlarla tanıştım. Takım içinde gördüğüm şeyler güzeldi. Umarım Bursaspor hak ettiği yerlere ulaşır" 

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.


Mert Günok kimdir?


Bir dönem Fenerbahçe forması giyen başarılı file bekçisi son olarak Bursaspor takımında forma giydi. Geçtiğimiz sezon Süper Lig'de fazla forma şansı bulamayan Mert Günok Bursaspor ile yollarını ayırma kararı almıştı.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)