comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda kavga çıktı

31 Mart 2018, Cumartesi 15:47

2018 yılı mali olağan genel kurul sırasında üyeler konuşmalarını gerçekleştirdiği sırada tansiyon bir anda yükseldi.

FutbolArena - Galatasaray'da 2018 yılı mali olağan genel kurul bugün gerçekleştirildi. Genel kurulda mevcut başkan Mustafa Cengiz ve bir çok üye söz hakkı aldı ve gündeme ilişkin konularda söz aldı.

2018 yılı mali olağan genel kurul sırasında üyeler konuşmalarını gerçekleştirdiği sırada tansiyon bir anda yükseldi. Galatasaray üyesi bir konuşması konuşmasını yaptığı sırada salonda bir anda sesler yükseldi ve kavga oldu. Yaşanan gelişme üzerinde Galatasaray Spor Kulübü Olağan Mali Genel Kurulu'na ara verildi.


Galatasaray genel kurulu kavga görüntüleri İZLE


Galatasaray Kulübü eski Ticaret Direktörü ve Mağazacılık Genel müdürü Ali Öğüdücü kürsüde konuşmasını yaptığı sırada salonda tansiyon yükseldi. Ali Öğüdücü'nün konuşması sonrasında salonda bir üyenin sesini yükseltmesi halinde ortalık karıştı. Ali Öğüdücü kendisine tepki gösteren  Cemal Kadir Sevim üyenin üstüne yürümesi sonrasında salon karıştı. Salonda bulunan güvenlik görevlileri Ali Öğüdücü'yü bölgeden uzaklaştırdı.
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz kürsüye çıktı ve üyelere seslendi.

"Lütfen arkadaşlar hepimiz Galatasaraylıyız. Yönetimlere kızgın da olsanız efendiliğinizi koruyun. Bizim için hepimiz biriz. Birbirimizin kardeşiyiz. Öfkenizi lütfen koruyun! Bizi dosta düşmana mahcup etmeyin.'' 

HAYRİ KOZAK'IN SÖZLERİ GERGİNLİĞİ ARTIRDI

Hayri Kozak'ın, "Gerekirse ibra oylaması yapmayalım" sözlerine Arif Çalıkoğlu isimli üye "O ibra oylaması yapılacak" diye çıkıştı. Ve bu sözler sonrasında Galatasaray genel kurulunda sert tartışmalar yaşandı.

Başkan Mustafa Cengiz kürsüye çıkıp üyelere " Sakin olun" ana temalı konuşma yaptı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.