comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Maicon'un sözleşmesini askıya alıyor

31 Ocak 2019, Perşembe 22:55
Galatasaray Maicon'un sözleşmesini askıya alıyor

Luyindama transferi ile birlikte kontenjanı dolan Galatasaray'da yarından itibaren Maicon'un sözleşmesi askıya alınacak.

FutbolArena Özel - Galatasaray Transfer gündeminde Maicon krizi yaşandı. Galatasaray'dan ayrılmayı kabul etmeyen Maicon'un sözleşmesi sarı kırmızılı kulüp tarafından askıya alınıyor.
 

Maicon transfer olacak mı?


Stoper Christian Luyindama transferi ile birlikte kontenjanı dolan Galatasaray'da yarından itibaren Maicon'un sözleşmesi askıya alınacak. Brezilyalı futbolcu Şubat ayı sonunda transfer döneminin kapanacağı Çin ve Nisan ayında transfer sezonunun kapanacağı ülkesinde kulüp bakacak.
 

Maicon Galatasaray'dan neden ayrılmadı?


Çin Kulüplerinden teklif alan ve Galatasaray'ın Luyindama transferini yapmak için ayrılmasını beklediği Maicon'dan iyi haber gelmedi. Galatasaray'dan ayrılmak için Çin ekiplerinden en az 3 milyon euro para talep eden Maicon'a yapılan teklifin 2.5 milyon euro olduğu belirtildi.

MAİCON AYRILMAK İSTEMEDİ
Brezilyalı stoperin de bu şartlar altında Galatasaray'dan ayrılmak istemediği öğrenildi. Çin ekibine transferi için teklife artış bekleyen Maicon ile Galatasaray kulübü yetkilileri anlaşma sağlayamadı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"