comScore

Galatasaray Galatasaray

"Galatasaray maçı onun için sezonun dönüm noktasıydı"

22 Kasım 2019, Cuma 00:17

Belçika Teknik Direktörü Roberto Martinez, kaleci Courtois için bu sezon Galatasaray maçının dönüm noktası olduğunu söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Real Madrid'de bu sezon performansı nedeniyle yoğun eleştiri alan kaleci Courtois'e, Belçika Teknik Direktörü Roberto Martinez'den destek geldi. 

Oyuncusuna destek olan ve Courtois'in çok yetenekli bir kaleci olduğunu söyleyen Roberto Martinez, onun yeteneklerinden asla şüphe etmediğini de dile getirerek dönüm noktası olarak Galatasaray maçını söyledi. 
Roberto Martinez yaptığı açıklamada, "Courtois için çok mutluyum. Yeteneklerinden asla şüphe etmediğim bir kaleci. Galatasaray maçındaki performansı dönüm noktası oldu ve taraftarları da etkiledi. Bence sezonun dönüm noktası Galatasaray maçındaki performansıydı. İstanbul'daki müsabakada son derece kritik kurtarışlar yaptı." ifadelerini kullandı. COURTOİS: "DÜNYANIN EN İYİ KALECİLERİNDEN BİRİYİM"

Kaleci Courtois ise kendisine yöneltilen eleştirilerin ardından son dönem performansının üst seviyeye gelmesiyle ilgili olarak, "İnişler çıkışlar olabilir ama kendime hep güvendim. Neler yapabileceğimi biliyorum ve ben dünyanın en iyi kalecilerinden biriyim." dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!