comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray - Lucescu görüşmesinde son durum

01 Ağustos 2017, Salı 19:54
Galatasaray - Lucescu görüşmesinde son durum

Galatasaray ile görüşen Mircea Lucescu, isteklerini sıraladıktan sonra düşünmek için süre istediğini ifade etti.

FutbolArena - Galatasaray'da yönetici Can Topsakal'ın kendisiyle görüşmek için gönderilmesini eleştiren Mircea Lucescu, futbol konusunda daha donanımlı bir isim isteyince başkan Dursun Özbek apar topar Romanya'ya gitmişti.
 

Galatasaray, Mircea Lucescu ile anlaştı mı?


FutbolArena'ya konuşan Hürriyet Gazetesi muhabiri Ali Naci Küçük, Galatasaray'ın Mircea Lucescu ile yaptığı görüşmelerdeki son durumu aktardı.

Ali Naci Küçük açıklamasında, "Dursun Özbek, Lucescu ile görüşmek üzere Romanya'ya gitti ve bu akşam İstanbul'a dönecek. İlk görüşmenin ardından altyapı, transfer bütçesi, kadro maliyeti ve teknik heyet hakkında bilgiler istemişti. Dursun Özbek, Rumen hocanın istediği bilgilerle beraber Bükreş'e gitti. Ancak Lucescu'nun bu verileri incelemek için süre istediği ve olumlu ya da olumsuz cevabını bildireceği ifade ediliyor" sözlerini sarf etti.
 

Mircea Lucescu, milli takım hocası olacak mı?


TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in Şenol Güneş'ten sonuç alamayınca Milli Takım için Mircea Lucescu'yu istediği ve Ali Dürüst'ü Romanya'ya gönderdiği ifade edildi.
TFF, A Milli Futbol Takımının başına getirmek istediği Şenol Güneş ile ilgili Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın olumsuz kararı sonrası Mircea Lucescu'ya dönmüştü. TFF, Mircea Lucescu için henüz resmi bir resmi bir girişim yapmamasına karşın Galatasaray'ın Rumen hocayı futbol direktörü olarak takıma getirteceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Galatasaray ile ilgili son dakika gelişmelerini Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.