comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Kwadwo Asamoah transferinde kararını verdi!

25 Ağustos 2017, Cuma 10:42
Galatasaray, Kwadwo Asamoah transferinde kararını verdi!

Galatasaray uzun süredir peşinde olduğu Kwadwo Asamoah'ın transferinde kararını verdi.

FutbolArena - Galatasaray transfer görüşmelerinde uzun süredir peşinde olduğu Kwadwo Asamoah için son kararını verdi. Juventus'un duruma göre hareket edilecek...


Galatasaray Asamoah transferinden vazgeçti mi?


Galatasaray'ın sıfırdan kurduğu kadrosuna son takviye olarak düşünülen Asamoah transferi zora girdi. Juventus kulübünün geçen sezon iki yıllığına Atalanta'ya kiralık olarak verdiği oyuncusu Spinazzola'yı kadrosuna katma talebine Atalanta olumsuz yanıt verdi. 

Sabah gazetesine göre İtalyan oyuncuyu alması halinde, Galatasaray ile prensip anlaşmasına varan Asamoah'ın takımdan ayrılmasına izin verecek olan Juventus yönetimi, Ganalı oyuncuya "Spinazzola, bir yıl daha Atalanta'da. Bu şartlarda gidemezsin. Bir yıllık daha kontratın var ve takımda kalacaksın" dedi. 
GALATASARAY SON GÜNÜ BEKLEYECEK

Juventus İcra Kurulu Başkanı Giueseppe Marotta yaptığı açıklamada "Atalanta'ya Spinazzola'yı iki yıllığına kiralık verdik. Şimdi bir yıl erken geri çağırma isteğimiz ve oyuncunun da bizi istemesi bu transfer için yeterli değil. Atalanta'nın kadro planlamasına saygı duyuyoruz. Onlar Spinazzola'nın alternatifini bulmadığı sürece biz bu konuda ısrarcı olmayacağız" dedi.

Galatasaray'ın transferin son gününe kadar Asamoah için bekleme kararı aldığı gelen haberler arasında.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.
 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)