comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray kombine fiyatları ne kadar? (Galatasaray 2018-2019 kombine al)

30 Mayıs 2018, Çarşamba 14:37
Galatasaray kombine fiyatları ne kadar? (Galatasaray 2018-2019 kombine al)

Galatasaray kombine fiyatları açıklandı! Galatasaray'da yeni sezon kombine fiyatları ne kadar? Galatasaray kombinesi almak için ne yapmak gerekiyor? Galatasaray 2018-2019 kombine fiyatlarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

FutbolArena - Galatasaray kombine al! Galatasaray kombine fiyatlarını açıkladı. Galatasaray'da yeni sezonun kombine fiyatları resmi site üzerinden taraftarlara duyuruldu. Sarı kırmızılıların sabırsızlıkla beklediği yeni sezon kombinelerinde geçen yıla oranla uygulanan zam dikkat çekti. Galatasaray kombine fiyatı ne kadar? Galatasaray kombinesi nasıl alınır? 
 

Galatasaray yeni sezon kombine fiyatları ne kadar? (Galatasaray 2018-2019 kombine fiyatları)


Galatasaray'dan kombine satışlarıyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

"Türkiye'nin tek 4 yıldızlı takımı olan enlerin ve ilklerin kulübü Galatasaray'da yeni dönem kombineleri 1080 TL'den başlayan fiyatlarla; 31 Mayıs Perşembe günü saat 11:00'den itibaren passo.com.tr, Beyoğlu GSStore ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu kombine satış gişelerimizden yenilenmeye başlıyor. Taraftarlarımıza özel, GSBonus kredi kartlarına vade farksız 3, 6 ve 9 taksit imkanı sunuluyor.
SON GÜN 13 HAZİRAN

Kombine yenileme hakkı olan taraftarlarımız bu kampanyadan 13 Haziran 2018 Çarşamba gününe kadar % 10 yenileme indiriminden faydalanabilecekler. Yenileme süresi kesinlikle uzatılmayacaktır.

Kombine maçlık devirden kazandığınız puanlar 13 Haziran 2018 Çarşamba gününe kadar kullanmadığı takdirde iptal edilecektir. Bu haktan sadece kombine sahibi faydalanabilecektir.

Kombine yenilemelerinde sadece GALATASARAY LOGOLU Passolig kartları geçerlidir."

GALATASARAY KOMBİNE FİYATLARISarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"