comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Juenesse ile sponsorluk anlaşması imzaladı

20 Şubat 2018, Salı 11:21
Galatasaray, Juenesse ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Galatasaray ile Jeunesse sponsorluk anlaşması imzaladı.. Anlaşmanın detayları haberimizde...

FutbolArena - Galatasaray, sponsorluk çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Sarı-Kırmızılı kulüp Jeunesse ile sponsorluk anlaşmasına imza attı.

İmza törenine Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve Jeunesse Direktörü Luigi di Salvo ve Jeunesse Global Türkiye, Balkanlar ve Kıbrıs Genel Müdürü Devrim Hamaratlar katıldı.


Galatasaray'ın Jeunesse ile yaptığı sponsorluk anlaşması


İmza töreninde konuşan Mustafa Cengiz, "Jeunesse, Türkiye satış kalıplarının dışında bir firma. Bir takım dar görüş sahipleri bunu kavramakta sıkıntı yaşıyor. Biz Galatasaray olarak da e-ticaret alanında çalışmalar yapacağız. Dijital pazarda etkin olacağız. Galatasaray'ın olduğu her yerde dünya markası vardır. Başka görüşmelerimiz de var. Umarım yeni sponsorluklarla karşınızda oluruz" diye konuştu.
"GALATASARAY TÜM DÜNYANIN BİLDİĞİ BİR MARKA"

Jeunesse Direktörü Luigi di Salvo ise yaptığı açıklamada, "Her gün önümüze ne kadar çok sponsorluk talebi geldiğini tahmin bile edemezsiniz. Fakat biz sadece kazanan takımlarla işbirliği yapıyoruz. Avrupa'dan çok teklif aldık ama Galatasaray'ı seçtik" ifadelerini kullandı. Jeunesse Global Türkiye, Balkanlar ve Kıbrıs Genel Müdürü Devrim Hamaratlar ise söz alarak, "Galatasaray, Ukrayna'dan Katar'a kadar bütün dünyada bilinen dev bir marka. Bu nedenle 2,5 yıllık anlaşma için başkanımıza teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.